خانه / دسته‌بندی نشده / ساده زیستی مهمترین ویژگی مدیران نظام اسلامی است

ساده زیستی مهمترین ویژگی مدیران نظام اسلامی استبه گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه اظهار کرد: اگرچه مدیران در این نظام مقدس، مومن و متدین هستند اما مردم باید آنان را رصد و حرکت ارتجاعی آنان را گوشزد کنند.
وی ادامه داد: مدیران و مسئولان در نظام اسلامی باید زندگی خود را با طبقه ضعیف، هماهنگ کنند و اشرافی گری را به عنوان یکی از عوامل روی گرداندی از انقلاب، کنار بگذارند.
وی با تاکید بر اینکه باید قدردان مردم باشیم، ادامه داد: ملت ایران با بصیرت مثال زدنی در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافتند و اقتدار ایران اسلامی را به دنیا نشان دادند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ادامه داد: انقلاب اسلامی، مردم سالاری دینی را بر کشور حاکم کرده و قدردانی به خاطر این نعمت بزرگ واجب است.
وی با یادآوری وضعیت نامناسب کشور در دوران ستمشاهی اضافه کرد: استقلال از جمله مهمترین دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی است و ما توانسته ایم به برکت انقلاب با قدرت در مقابل زورگویی های آمریکا بایستیم.
وی همچنین از عملکرد نیروی انتظامی در برخورد با متخلفان در خیابان پاسداران تهران قدردانی کرد و یاد شهدای هفته اخیر نیروی انتظامی را گرامی داشت.
به گزارش ایرنا یکی از ویژگیهای بارز و شناخته شده امام خمینی (ره) نیز ساده زیستی آن حضرت بود‏‎ ‎‏که هم در زمان حیات آن بزرگوار و هم پس از رحلت ایشان، افراد زیادی را‏‎ ‎‏تحت تأثیر خود قرار داد.
نماز جمعه این هفته ارومیه به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی و با حضور پر شور مردم در مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد.
۸۱۳۵/۳۰۷۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید