خانه / دسته‌بندی نشده / ساخت 110مجتمع بین راهی در کشور جانمایی شده است

ساخت 110مجتمع بین راهی در کشور جانمایی شده استبه گزارش ایرنا، محسن اسماعیلی روز شنبه در سفر به شهرکرد در نشست با معاون استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: تا پایان امسال احداث 3 مجتمع خدماتی در سطح کشور به اتمام خواهد رسید و سال آینده عملیات اجرایی 3مجتمع خدماتی دیگر در سطح کشور آغاز خواهد شد.
وی، ساخت مجتمع خدماتی بین راهی چهارمحال وبختیاری را از طرح های سال آینده عنوان کرد و افزود: این طرح ظرف 24ماه بهره برداری خواهد شد.
به گفته وی، برای ساخت و بهره برداری از این مجتمع خدماتی رفاهی به اعتباری بیش از 80 میلیارد ریال نیاز است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال وبختیاری نیز با همکاری بین دستگاهی عملیات صدور مجوز و ساخت مجتمع خدماتی بین راهی به نام علی بن موسی الرضا(ع) در استان تسریع می شود.
سیامک سلیمانی دشتکی افزود: با توجه به اینکه عملیات اجرای این طرح مدتی است تعطیل شده است تلاش می شود با اخذ مجوز لازم و همکاری با آستان قدس رضوی روند اجرای طرح تسریع شود.
به گفته وی، ارتقاء ایمنی مسافران در سطح جاده ها، خدمات رسانی بهتر به زایرن، ایجاد اشتغال و در آمد زایی از مهمترین اهداف طرح است.
به گزارش ایرنا، احداث مجتمع های بین راهی یکی از نیازهای مهم سفر قلمداد ی شود که اکنون تعدادی از مجتمع های بین راهی از سوی بخش خصوصی در دست ساخت است.
سه هزار و 732 کیلومتر راه شامل 215 کیلومتر بزرگراه، یکهزار و 136 کیلومتر راه اصلی و فرعی و 2 هزار و 381 کیلومتر راه روستایی در چهارمحال وبختیاری وجود دارد.
خبرنگار:سمیه پناهنده **انتشاردهنده:نوشین مطلبی خواه
7360/2097/1352انتهای پیام /*


درباره gohari