خانه / دسته‌بندی نشده / ساخت ۱۱۰مجتمع بین راهی در کشور جانمایی شده است

ساخت ۱۱۰مجتمع بین راهی در کشور جانمایی شده استبه گزارش ایرنا، محسن اسماعیلی روز شنبه در سفر به شهرکرد در نشست با معاون استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: تا پایان امسال احداث ۳ مجتمع خدماتی در سطح کشور به اتمام خواهد رسید و سال آینده عملیات اجرایی ۳مجتمع خدماتی دیگر در سطح کشور آغاز خواهد شد.
وی، ساخت مجتمع خدماتی بین راهی چهارمحال وبختیاری را از طرح های سال آینده عنوان کرد و افزود: این طرح ظرف ۲۴ماه بهره برداری خواهد شد.
به گفته وی، برای ساخت و بهره برداری از این مجتمع خدماتی رفاهی به اعتباری بیش از ۸۰ میلیارد ریال نیاز است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال وبختیاری نیز با همکاری بین دستگاهی عملیات صدور مجوز و ساخت مجتمع خدماتی بین راهی به نام علی بن موسی الرضا(ع) در استان تسریع می شود.
سیامک سلیمانی دشتکی افزود: با توجه به اینکه عملیات اجرای این طرح مدتی است تعطیل شده است تلاش می شود با اخذ مجوز لازم و همکاری با آستان قدس رضوی روند اجرای طرح تسریع شود.
به گفته وی، ارتقاء ایمنی مسافران در سطح جاده ها، خدمات رسانی بهتر به زایرن، ایجاد اشتغال و در آمد زایی از مهمترین اهداف طرح است.
به گزارش ایرنا، احداث مجتمع های بین راهی یکی از نیازهای مهم سفر قلمداد ی شود که اکنون تعدادی از مجتمع های بین راهی از سوی بخش خصوصی در دست ساخت است.
سه هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه شامل ۲۱۵ کیلومتر بزرگراه، یکهزار و ۱۳۶ کیلومتر راه اصلی و فرعی و ۲ هزار و ۳۸۱ کیلومتر راه روستایی در چهارمحال وبختیاری وجود دارد.
خبرنگار:سمیه پناهنده **انتشاردهنده:نوشین مطلبی خواه
۷۳۶۰/۲۰۹۷/۱۳۵۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید