خانه / دسته‌بندی نشده / رکابزن تهرانی قهرمان دوچرخه سواری استقامت کشور شد

رکابزن تهرانی قهرمان دوچرخه سواری استقامت کشور شدرئیس هیات دوچرخه سواری آذربایجان غربی روز جمعه در حاشیه برگزاری این رقابت ها و در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: سعید صفرزاده و محمدچایچی از تبریز نیز رتبه های دوم و سوم این رقابت ها را از آن خود کردند.
محمدرضا اسدی افزود: در بخش جوانان نیز مسعود خاکی از میاندوآب و عماد محمدی از مشهد رتبه های اول و دوم این رقابت ها را کسب کردند.
وی بیان کرد: ۲۵۰ ورزشکار از سراسر کشور برای این رقابت ها اعلام آمادگی کرده بودند که فقط ۱۳۰ نفر از آنان توانستند در آن حضور یابند.
وی ادامه داد: شرکت کنندگان مسیر ۱۱ کیلومتری تقاطع غیرهمسطح مادر تا پل سوم خرداد ارومیه را در ۱۲ دور رفت و برگشت طی کردند و پس از طی مسیر ۱۳۲ کیلومتری به کار خود پایان دادند.
وی افزود: ۱۳ نفر از اعضای تیم ملی نیز با حضور در این رقابت ها آمادگی خود جهت درخشش در مسابقات آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ که مرداد سال جاری در اندونزی برگزار می شود را محک زدند.
به گزارش ایرنا ۱۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی برای این رقابت ها در نظر گرفته شده است که به رتبه های برتر مسابقه اهدا می شود.
آذربایجان غربی از استان های فعال در رشته دوچرخه سواری بوده و هر ساله تور آذربایجان را به عنوان یک تور بین‌المللی دوچرخه‌ سواری جاده‌ای میزبانی می کند؛ این تور معتبرترین تور دوچرخه‌ سواری ایران و قدیمی‌ترین تور دوچرخه سواری در قاره آسیا به شمار می رود.
۸۱۳۵/۳۰۷۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید