خانه / دسته‌بندی نشده / روز قدس به نماد عدالتخواهی در جهان تبدیل شده است

روز قدس به نماد عدالتخواهی در جهان تبدیل شده استبه گزارش ایرنا، سید ضیاء هاشمی روز جمعه در حاشیه راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران یاسوج افزود: امروزه که مظاهر این ظلم با توجه به موضع گیری های نابخردانه و نامعقول سردمداران آمریکایی ،اسرائیلی مبنی بر انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس آشکارتر شده ، حضور و درک آزادیخواهان جهان بر حمایت از قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین نیز بیش از گذشته نمایان تر شده است.
وی همچنین به رسمیت شناختن بیت المقدس را به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی توهین و بی اعتنایی آشکار به ملت مظلوم فلسطین و همه آزادیخواهان و عدالت طلبان جهان دانست.
مدیرعامل ایرنا تصریح کرد: این اقدام‌ سردمداران آمریکایی که ناشی از شکست‌های سنگین، مفتضحانه و افول هیمنه اسرائیل در منطقه را رقم زده است، ضرورت حفظ وحدت، یکپارچگی و هم افزایی همه ملت های مسلمان و جهان اسلام برای پشتیبانی از جبهه مقاومت و فلسطین بیش از گذشته احساس می شود.
هاشمی رسالت رسانه های ارتباط جمعی را در برهه حساس کنونی برای تبیین و تحلیل عالمانه مساله فلسطین و قدس شریف سنگین و تعیین کننده دانست.
وی تاکید کرد که رسانه باید ریشه های ظلم و بی عدالتی در سطح منطقه و همچنین جلوه های ظلم ستیزی و عدالت طلبی و حمایت از مظلومان عالم را که جمهوری اسلامی پرچمدار آن است، را به نحو مطلوب تبیین کند.
مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی یادآور شد: حضور مردم و همه آزادیخواهان جهان در صحنه دفاع و حمایت از مظلومیت فلسطین و محکومیت ظلم و بی عدالتی در روز جهانی قدس به عنوان نماد عدالتخواهی، ناشی از کنش آگاهانه ، اوج معرفت و بینش عمیق سیاسی آنان سرچشمه می گیرد.
۳۰۱۶/۱۶۶۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید