خانه / دسته‌بندی نشده / روز اول جستجوی مفقودان سقوط بالگرد در خلیج فارس بی نتیجه ماند

روز اول جستجوی مفقودان سقوط بالگرد در خلیج فارس بی نتیجه ماندالله مراد عفیفی پور شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به تداوم تلاش ها برای یافتن سرنشینان ناپدید شده بالگرد شرکت نفت اظهار داشت: هم اکنون پنج فروند شناور و سه غواص در حال جستجو در محدوده سقوط این بالگرد هستند.
وی افزود: لاشه این بالگرد با تلاش بی وقفه گروه های جستجو و نجات پیدا شده اما به دلیل شرایط نامساعد جوی امکان جستجوی داخل آن هنوز میسر نشده است.
عفیفی پور تصریح کرد: از همین رو از تمام شناورهای در حال تردد در منطقه از طریق ارتباطات رادیویی درخواست همکاری و جستجو شده است.
به گزارش ایرنا، وزارت نفت شامگاه سه شنبه اعلام کرد: بالگرد شرکت نفت فلات قاره ایران که برای انتقال یکی از کارکنان که دچار سکته شده بود، به سکوی R1 (میدان رسالت) اعزام شده بود، مدت کوتاهی پس از ترک سکو در راه انتقال بیمار به سمت جزیره کیش سقوط کرد.
این وزارتخانه افزوده است: تاکنون فوت جواد کاراندیش (بیمار) و بهروز اشکان، پزشکیار تایید و از سلامتی کاپیتان سهیلی اطمینان حاصل شده است.
تا لحظه انتشار این خبر دو تن از سرنشینان بالگرد شرکت نفت مفقود هستند.
پیکر دو فرد فوت شده در این سانحه شامگاه سه شنبه پیدا شد و کاپیتان سهیلی از خلبانان بالگرد نیز در بیمارستان جزیره کیش بستری است.
۷۱۹۸/۷۴۰۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید