خانه / دسته‌بندی نشده / رقابت ۶۰ راس اسب در هفته شانزدهم رقابتهای اسبدوانی گنبدکاووس

رقابت ۶۰ راس اسب در هفته شانزدهم رقابتهای اسبدوانی گنبدکاووسبه گزارش ایرنا، رقابت های این هفته در مسافت یک هزار متر برگزار شد و در کورس نخست اسب ‘بازنوش قره بولاغ’ در میان اسب های ‘دوخون ‘ه تا چهار ساله ۳۶ تا ۴۶ امتیاز قهرمان شد و مقام های دوم و سوم این دور نیز به اسب های ‘شکل’و’آرشا’رسید.
در کورس دوم رقابت اسب های ‘دوخون’ دو ساله ۲ تا ۴ امتیاز برگزار شد که در آن اسب ‘سامین’زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و در پی او اسب های ‘کیک قانقرمه’ و ‘سیتارا’ به عناوین دومی و سومی این کورس بسنده کردند.
اسب ‘ریوآچا’ قهرمان دور سوم این رقابت ها در گروه اسب های ‘تروبرد’ دوساله مبتدی و نبرده شد و اسب های ‘نفس ‘و ‘مون راکت ‘نیز عناوین دوم و سوم این دور را کسب کردند.
کورس چهارم مخصوص اسب های ‘دوخون’ سه ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز بود که قهرمانی این دور از آن اسب ‘گل بوته’ شد و اسب های ‘بالستیک’ و ‘آی هان’ نیز دوم و سوم شدند.
رقابت دور پنجم هفته شانزدهم رقابتهای اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در بین اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز برگزار شد که در آن اسب های مبارک ، بابوی و لیلی ناز به ترتیب اول تا سوم شدند.
مشتاقان ورزش اسبدوانی در آخرین کورس این هفته، شاهد رقابت اسب های ترکمن سه تا ۹ ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز بودند که قهرمانی این دور به اسب’ آریا گز’ رسید و اسب های ‘شادکام’ و’ شاهو ‘نیز دوم و سوم شدند.
در پایان این رقابت ها مبلغ ۷۶۴ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.
۱۸۶۰
انتشار دهنده: تاج محمد شیریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید