خانه / دسته‌بندی نشده / رقابت ۵۰ راس اسب در هفته ۲۲ مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس

رقابت ۵۰ راس اسب در هفته ۲۲ مسابقات اسبدوانی گنبدکاووسبه گزارش ایرنا، این هفته از مسابقات در مسافت های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۶۰۰ متر برگزار شد و در کورس نخست که مخصوص اسب های دوخون سه تا چهار ساله صفر تا شش امتیاز بود، اسب الوسی عنوان قهرمانی را کسب کرد و اسب های بای کال و آن دوای نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
رقابت اسب های دوخون سه ساله ۲۴ تا ۳۲ امتیاز در کورس دوم برگزار شد و در انتها اسب بابوی زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های آسیاپر و ایل هان نیز به عناوین دوم و سوم رسیدند.
اسب ماکان قهرمان دور سوم در میان اسب های دوخون دو ساله ۲۴ تا ۲۸ امتیاز شد در پی او اسب های شوالیه و آسیکس به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
کورس چهارم مخصوص اسب های دوخون دو ساله نبرده و مبتدی بود که نتیجه آن قهرمانی اسب به سیما بود و در پی او اسب های کینگ ولف و ماریل نیز دوم و سوم شدند.
اسب های لیلی ناز ، گوهرناز و وای وای به ترتیب کسب کننده مقام اول تا سوم کورس پنجم هفته بیست و دوم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس در گروه اسب های دوخون سه ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز بودند.
در آخرین کورس این هفته از مسابقات، اسب های دوخون دو ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز رقابت کردند و در انتها اسب های اوزان، میراث بندر و سای چلنج زوتر از سایرین از خط پایان گذشته وبه ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
در پایان این مسابقات مبلغ ۷۷۰ میلیون ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.
۱۸۶۰
انتشار دهنده: تاج محمد شیریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید