خانه / دسته‌بندی نشده / رفع مشکل آنتن دهی در منطقه سقوط هواپیمای یاسوج

رفع مشکل آنتن دهی در منطقه سقوط هواپیمای یاسوجکرامت الله نیک اقبال روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: هدف از چنین اقدامی برقراری ارتباط بهتر نیروهای عملیاتی و امدادی و انتقال سریع تر پیکر جانباختگان سانحه هوایی به پایین کوه دنا بوده است.
وی افزود: وضعیت آنتن دهی خطوط تلفن همراه در منطقه کوه گل سی سخت در روزهای آینده و تا پایان عملیات شناسایی و انتقال پیکر جانباختگان این حادثه به پایین کوه دنا تا حد امکان تقویت و بهینه سازی می‌شود.
نیک اقبال بیان کرد: چند روز گذشته به ‌منظور تسهیل در آنتن دهی خطوط تلفن همراه سعی شده مسیر ارتباطی از فرودگاه یاسوج تا شهر سی سخت و مناطق اطراف آن با افزایش ظرفیت تقویت شود تا مردم و گروه‌های عملیاتی و امدادی با مشکل مواجه نشوند.
وی عنوان کرد: همه نیروهای شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد از جمله واحد ارتباطات سیار آن پس از وقوع این سانحه هوایی به حالت آماده باش کامل درآمدند و چنین روندی تا اطلاع بعدی ادامه می‌یابد.
پرواز شماره ۳۷۰۴ هواپیمایی آسمان با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه پروازی ساعت ۸ صبح یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.
این هواپیما از نوع ای تی آر ۷۲ پس از ۵۵ دقیقه از صفحه رادار مرکز کنترل خارج می‌شود و بر اساس اعلام اورژانس خبر سقوط این هواپیما در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم اعلام شد.
این هواپیما هر روز یک پرواز از تهران به یاسوج و یک پرواز بر عکس داشت که به‌طور میانگین ۵۰ تا ۶۰ مسافر حمل می‌کرد.
روز سه شنبه و پس از ۴۸ ساعت جست و جو اعلام شد که لاشه این هواپیما در کوه‌های نقل در مرز بین شهرستان‌های سمیرم از توابع اصفهان و دنا در کهگیلویه و بویراحمد پیدا شد.
۷۵۳۵/۶۱۱۰انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید