خانه / دسته‌بندی نشده / رشد حدود ۲۰ درصدی تعداد پنگ پنگ بازان کشور

رشد حدود ۲۰ درصدی تعداد پنگ پنگ بازان کشورمهرداد علی قارداشی روز شنبه در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ورزشکاران این رشته ورزشی در بخش تیمی برادران توانستند از رده ۳۰ به رنکینگ ۲۳ جهانی صعود کنند.
وی با اشاره به اینکه پیشرفت های چشمگیری نیز در بخش بانوان محقق شده است، اظهار کرد: تیم بانوان ایران نیز از رده ۵۳ به رنکینگ ۳۲ جهانی صعود کرده است.
وی با اشاره به برنامه های پیش روی این فدراسیون، گفت: حضور در مسابقات قهرمانی جهان که در اردیبهشت سال آینده در سوئد برگزار می شود، از اولویت های این فدراسیون به شمار می رود.
قارداشی افزود: اعزام ورزشکاران به رقابت های بین المللی قطر، چک، اسپانیا و آلمان از دیگر اولویت های فدراسیون در ماه های آینده است.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز ادامه داد: با هدف شناسایی استعدادهای برتر، مسابقات مدارس را برگزار می کنیم تا دانش آموزان مستعد برای یادگیری این رشته ورزشی شناسایی شوند و تحت پوشش هیات قرار بگیرند.
وی اشاره به اینکه توسعه سالن های ورزشی این رشته موجب پیشرفت ورزشکاران آن در سطح جامعه می شود، اظهار کرد: توسعه سالن ها و امکانات ورزشی تنیس روی میز در استان های مختلف کشور از اولویت های جدی این فدراسیون به شمار می رود.
قارداشی در ادامه با اشاره به وضعیت آذربایجان غربی در این رشته ورزشی بیان کرد: فعالیت ورزشکاران این استان قابل مقایسه با گذشته نیست و بیش از این باید فعالیت کنند تا بتوانند به جایگاه اصلی و شایسته خود برگردند.
وی ادامه داد: برای اینکه فعالیت هیات این استان به حد قابل قبول برگردد، قصد داریم تا در سال آینده میزبانی اردوهای تیم ملی و رقابت های بین المللی را به آذربایجان غربی واگذار کنیم.
به گزارش ایرنا در مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز آذربایجان غربی ‘ محمدطاهر صمدیان ‘ با کسب ۱۴ رای موافق از ۱۷ رای اخذه شده به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات تنیس روی میز این استان انتخاب شد.
۸۱۳۵/ ۳۰۷۲
** خبر: شهین بیدادرس ** انتشار: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید