خانه / دسته‌بندی نشده / رسیدگی به بیش از ۲۰۰۰ پرونده در کمیسیون‌ ماده ۱۰۰ استان سمنان

رسیدگی به بیش از ۲۰۰۰ پرونده در کمیسیون‌ ماده ۱۰۰ استان سمنان

راضیه شهاب، در کارگاه آموزشی کمیسیون‌ ماده “۱۰۰” قانون شهرداری ها که با مشارکت دیوان عدالت اداری کشور در سمنان برگزار شد با اشاره به فراوانی بالای پرونده‌ها در دو شهر سمنان و شاهرود اظهار کرد: بالغ بر ۶۶ درصد از این پرونده های مطرح شده مربوط به دو شهرستان سمنان و شاهرود بوده است.

وی با بیان اینکه ۷۷ درصد از پرونده‌ها منجر به صدور رای  شده ادامه داد: از این ‌میزان پرونده منجر به صدور رای، ۹۴ درصد، با صدور رای جریمه همراه بوده و مابقی منجر به صدور رای تبصره یک شده است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری سمنان افزود: تاکنون ۱۵ درصد از رای هایی که‌ منجر به صدور رای تبصره یک شده اجرایی نشده است.

وی با اشاره به فرآیند قانونی پیگیری پرونده‌ها خاطرنشان کرد: چهار  درصد از پرونده هایی که منجر به صدور رای شده است مورد اعتراض متقاضیان قرار گرفته و در دیوان عدالت اداری کشور بررسی و رسیدگی خواهد شد.

شهاب با بیان اینکه استاندار سمنان تاکید زیادی بر برگزاری این ‌کارگاه‌های آموزشی شهرداران و کارشناسان دارد اضافه کرد: در ۶ ماهه نخست سال ۹۸، بیش از ۲۷ دوره آموزشی در حوزه های شهرسازی، آتش نشانی، ‌مباحث فنی و قوانین شهرداری‌ها به میزان تقریبی ۵۹ هزار نفر ساعت برگزار شده است.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

مرمت تنها "چهارسوق چوبی" تهران به زودی آغاز می شود

به گزارش ایسنا، نصراله آبادیان با بیان این که حفظ  بافت تاریخی  و بناهای به …

پاسخی بگذارید