خانه / دسته‌بندی نشده / راه‌اندازی کارناوال انتخاباتی در شهریار "ممنوع"

راه‌اندازی کارناوال انتخاباتی در شهریار "ممنوع"

نورالله طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، از ممنوعیت راه‌اندازی هر گونه کارناوال تبلیغاتی انتخاباتی و تجمعات در اماکن مسقف در سطح شهرستان شهریار خبر داد و گفت: رعایت قانون و اخلاق ۲ رکن اساسی و پیش شرط برای تمامی داوطلبان انتخابات به ویژه شوراهای اسلامی شهر و روستا جهت حضور در عرصه انتخاباتی و در معرض رای مردم قرار گرفتن است.

وی افزود: با توجه به بررسی و تصمیم ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا و وزارت بهداشت و اعلام ستاد انتخابات کشور، تمامی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی ملزم به حرکت در مسیر اعلامی به منظور تبلیغات هستند. راه‌اندازی کارناوال انتخاباتی ممنوع بوده و با توجه به وضعیت کرونایی کشور رعایت پروتکل‌ها بر همگان واجب است و بایستی تمامی داوطلبان و طرفداران آن‌ها این مهم را مدنظر قرار دهند.

وی ادامه داد: رویکرد فرمانداری و ستاد انتخابات شهرستان شهریار حفظ سلامت عمومی بوده و طی روزهای باقی‌مانده بایستی با مدیریت بیماری و کاهش آمارهای مربوطه مقدمات حضور و مشارکت عمومی و گسترده مردم فراهم شود.

فرماندار شهرستان شهریار در بخش دیگری از صحبت‌های خود به کلنگ زنی احداث بزرگترین شهر غذایی خاورمیانه در شهرک صنعتی شهید سلیمانی شهریار اشاره کرد و افزود: شهرک صنعتی شهید سلیمانی از سال ۹۷ و بدون هیچ پیشرفتی به ما تحویل داده شد که امروز شاهد پیشرفت‌های قابل توجه و ساخت واحدهای صنعتی و تولیدی متعدد در آن هستیم.

وی افزود: این شهر غذایی به عنوان بزرگترین مجموعه پیش‌بینی شده در خاورمیانه زمینی به مساحت ۱۷ هکتار احداث خواهد شد. این مجموعه ظرفیت تولید سالانه ۹ میلیون تن انواع محصولات غذایی و ظرفیت اشتغالزایی ۲۳ هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم را دارد که می تواند گام موثری در اشتغالزایی در استان و کشور نیز باشد.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

برگزاری پایگاه مشاوره حقوقی به مناسبت هفته قوه قضاییه در متروی تهران

به گزارش ایسنا،‌ پایگاه مشاور حقوقی به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری …

پاسخی بگذارید