خانه / دسته‌بندی نشده / رئیس کمیسیون آموزش مجلس: اختلاف های سیاسی باید کنار گذاشته شود

رئیس کمیسیون آموزش مجلس: اختلاف های سیاسی باید کنار گذاشته شودبه گزارش خبرنگار ایرنا، ‘محمدمهدی زاهدی’ شنبه شب در همایش بزرگداشت سالروز حماسه ۹ دی در آران و بیدگل بیان کرد: همه باید به دنبال منافع ملی کشور باشیم و هر جا پای منافع ملی به میان آمد، باید خط و خط بازی را کنار بگذاریم.
وی افزود: رویدادها نشان می دهد که دشمن بیکار نیست و دست از فتنه گری بر نداشته که در این شرایط وظیفه ما روشنگری برای نسل جوان است.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دولت محترم هم باید در این شرایط به وضعیت اقتصادی و اشتغال بیشتر توجه کند و مجلس هم در راس امور به دنبال بهبود شرایط اقتصادی مردم است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
او عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی به برکت داشتن رهبری فرزانه و مردمی ولایتمدار اجازه نخواهد داد توطئه های شیطانی دشمنان به کشور آسیبی برساند.
زاهدی نهم دی ماه را روزی تاریخی عنوان و تصریح کرد: نهم دی نه در محدوده انقلاب بلکه در تاریخ بشریت به ثبت رسید، چرا که با وجود همه فضاسازی ها علیه کشور مردم به شیطان های بزرگ (آمریکا، رژیم صهیونیستی، تکفیری ها و عوامل بیگانه) درس عبرت دادند.
شهرستان آران و بیدگل با بیش از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع می باشد.
خبرنگار: حسین منصوری فر** انتشاردهنده:سلطانمرادی
۷۴۷۲/۸۱۲۳انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید