خانه / دسته‌بندی نشده / رئیس فدراسیون: فدراسیون ژیمناستیک فینال آسیایی جاکارتا را هدفگذاری کرده است

رئیس فدراسیون: فدراسیون ژیمناستیک فینال آسیایی جاکارتا را هدفگذاری کرده استزهرا اینچه درگاهی پنجشنبه شب در پایان نشست وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی در همدان، به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: هدف ما از حضور در بازی های آسیایی در گام نخست صعود به فینال رشته های مختلف است و البته نیم نگاهی به کسب مدال نیز داریم.
وی اضافه کرد: نمی خواهیم سطح توقع ها را بالا ببریم اما سعی ما در این است که بتوانیم علاوه بر راه یابی به فینال مواد مختلف، در مدال آوری نیز تلاش خود را داشته باشیم.
درگاهی بیان کرد: هدف اصلی فدراسیون ژیمناستیک در دوره جدید کسب سهمیه المپیک جوانان و حضور شایسته در بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی است.
وی با اشاره به فاصله ایجاد شده در بین رده های سنی تیم ملی و نبود توجه لازم به پشتوانه سازی در تیم بزرگسالان در سال های گذشته، گفت: این مساله مشکلاتی را برای تیم های ملی ایجاد کرده است، اما سعی داریم با برنامه ریزی منسجم و منظم خلاء ایجاد شده را رفع کنیم.
رئیس فدراسیون ژیمناستیک کشور خاطرنشان کرد: متاسفانه هم اکنون تیم پشتیبان برای بزرگسالان نداریم و نیاز است علاوه بر برخورداری از تیم های متعدد نوجوانان، حداقل سه تیم جوانان نیز در رده ملی داشته باشیم.
وی افزود: همچنین برپایی اردوهای بلند مدت نیاز اساسی تیم ملی بزرگسالان بود که در دوره جدید این اقدام با برنامه ریزی لازم صورت گرفته و هم اکنون ملی پوشان بیشترین زمان زندگی خود را در اردوها سپری می کنند تا با فعالیت و تمرین بیشتر به مرز آمادگی و رشد فنی لازم برسند.
وی بیان کرد: در یکسال گذشته که فدراسیون با سرپرستی اداره شد، تشکیل اردوها هم چهار روزه و پراکنده بود اما در دوره ریاست جدید برپایی اردوهای مداوم و منسجم را در دستور کار قرار داده ایم.
درگاهی با تاکید بر اینکه نیاز به مربی مطرح خارجی نیز دیده می شود، گفت: با مربی تیم ملی انگلستان مذاکره داشته ایم اما ابتدا باید از ظرفیت مربی داخلی در ارتقا سطح فنی ملی پوشان استفاده کنیم سپس در مقطعی که نیاز به مربی خارجی داریم نسبت به جذب آن اقدام کنیم تا در صرف هزینه برای استخدام مربی خارجی نیز مدیریت هزینه صورت بگیرد.
وی با تمجید از عملکرد هیات ژیمناستیک همدان گفت: همدان یکی از پایلوت های اصلی توسعه ژیمناستیک در کشور است و فدراسیون حساب ویژه روی این استان باز کرده و مهدی جعفری رئیس این هیات نیز از مشاوران قابل وثوق و توانمند فدراسیون به شمار می رود.
۷۵۲۰/۲۰۹۰
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *