خانه / دسته‌بندی نشده / ذوب آهن اصفهان بر استقلال تهران غلبه کرد

ذوب آهن اصفهان بر استقلال تهران غلبه کردبه گزارش ایرنا، این دیدار از ساعت ۱۹:۱۵ با حضور ۱۲ هزار تماشاگر در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان آغاز شد که تیم ذوب آهن اصفهان با تک گل جورجی ولسیانی در دقیقه ۹۲ از روی نقطه پنالتی دروازه مهدی رجمتی را باز کرد.
در این دیدار هر دو تیم بر روی دروازه های هم خطراتی را ایجاد کردند ولی ذوب آهنی ها در نیمه دوم بازی موفق عمل کردند و توانستند این دیدار را با پیروزی به پایان برسانند.
در نیمه دوم، دقیقه ۵۳ ضربه امید ابراهیمی بازیکن استقلال توسط ‘رشید مظاهری ‘دروازه بان ذوب آهن اصفهان مهار شد و در دقیقه ۵۴ نیز ضربه زیبای حسینی بازیکن ذوب آهن را مهدی رحمتی دروازه بان استقلال بخوبی مهار کرد.
در دقیقه ۶۵ ‘بوحمدان’ بازیکن ذوب آهن با شوت خود دروازه استقلال را تهدید کرد ولی موفق به گلزنی نشد.
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان در دقیقه ۶۸ محمد رضا عباسی را به جای تبریزی وارد میدان کرد و
از دقیقه ۸۰ به بعد برای دقایقی، استقلال در زمین ذوب آهن توپ و میدان را در اختیار گرفت اما نتوانست موقعیت خطرناکی ایجاد کند.
همچنین در دقیقه ۸۵ سید محمد حسینی به جای ‘ ربیع عطایا’ برای ذوب آهن به میدان آمد.
در دقایق تلف شده نیمه دوم با خطای ‘ روزبه چشمی’ در محوطه جریمه توسط داور پنالتی اعلام شد و
سرانجام ‘جورجی ولسیانی’ بازیکن ذوب آهن از روی نقطه پنالتی دروازه مهدی رحمتی را باز کرد تا ذوب آهن اصفهان دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی را با پیروزی به پایان برساند.
در نیمه اول این دیدار نیز تیم استقلال، بازی را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه ۶ موقعیت خطرناکی را روی دروازه ذوب آهن رقم زد که با عکس العمل خوب دروازه بان میزبان رو به رو شد.
در دقیقه ۱۶ در یک کش و قوس در محوطه جریمه ذوب آهن، داریوش شجاعیان بازیکن تیم استقلال، ضربه محکمی به توپ زد که با برخورد به تیر دروازه ذوب آهن، تیم میزبان از این صحنه نیز به سلامت عبور کرد.
امیر قلعه نویی سرمربی ذوب آهن در دقیقه ۱۹ قاسم حدادی فر مهره کلیدی تیم خود را به جای محمد ستاری وارد میدان کرد که در نتیجه خط میانی این تیم جان تازه ای گرفت و توانست توپ و میدان را برای دقایقی از آن خود کند.
ضربه خطرناک قاسم حدای فر کاپیتان ذوب آهن در دقیقه ۳۶ توسط مهدی رحمتی به زیبایی مهار شد و در دقیقه ۳۷ شجاعیان بدلیل مصدومیت شدید، جای خود را به علی قربانی داد.
تیم ذوب آهن در مرحله گروهی این مسابقات و در گروه دوم پس از تیم الدحیل قطر ۱۸ امتیازی صدرنشین، با هفت امتیاز در جایگاه دوم ایستاد تا به مصاف تیم استقلال، صدرنشین گروه چهارم برود.
ذوبی ها در دیدارهای مرحله گروهی با ۲ پیروزی، ۲ شکست و یک تساوی و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم لوکوموتیو ازبکستان به سختی خود را به مرحله حذفی این مسابقات رسانده اند.
در طرف مقابل، آبی های پایتخت با ۳ پیروزی و ۳ تساوی و بدون شکست با ۱۲ امتیاز به این مرحله صعود کرده اند تا شکست ناپذیری استقلالی ها، برگ برنده آنها در لیگ قهرمانان آسیا باشد.
تیم فوتبال پرسپولیس دیگر نماینده فوتبال کشورمان شب گذشته – دوشنبه شب – در مصاف با الجزیره امارات میزبان با نتیجه ۳ – ۲ شکست خورد.
۸۱۱۴/۲۰۶۰/ ۱۳۳۹انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید