خانه / دسته‌بندی نشده / دین پرست: ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی اولویت اقتصادی دولت است

دین پرست: ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی اولویت اقتصادی دولت است

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور؛ بابک دین‌پرست عصر امروز در جمع اعضای تعاونی‌های مرزنشین شهرستان‌های مریوان، سروآباد و بانه با بیان این مطلب اظهار داشت: دولت بیش از ۴۲۰۰ میلیارد تومان مشوق‌های معیشتی و تخفیف سود بازرگانی برای اعضای تعاونیهای فعال استان‌های مرزنشین پیش‌بینی کرده است.
وی افزود: این مشوق‌ها برای مرزنشینانی که فعالیت‌های خود را اظهار و ثبت سفارش نموده و در چرخه قانونی تعاونی‌های مرزنشین فعالیت می‌کنند و به صورت فصلی این کمک معیشتی به حساب آنها واریز می شود.
دین‌پرست در ادامه از مرزنشینان خواست با ثبت‌نام در سامانه ساماندهی تعاونی‌های مرزنشینان از مزایای پیش‌بینی شده توسط دولت استفاده کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی متولی شرایط را برای تسهیل در ارائه خدمات بهتر فراهم کنند.
وی خاطرنشان کرد: هدف از توسعه و تقویت بازارچه‌های موقت مرزی تسهیل در فعالیت‌های اقتصادی و افزایش کسب و کار فعالین و مرزنشینان است.
دین‌پرست در پایان گفت: ایجاد زیرساخت‌ها و انبار مورد نیاز برای تعاونی‌های مرزنشینان در اولویت توسعه بازارچه‌های مرزی قرار دارد.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

بررسی پیشنهاد وزارت بهداشت برای تعطیلی دو هفته ای کشور

به گزارش ایسنا، بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت …

پاسخی بگذارید