خانه / دسته‌بندی نشده / دیدار لیگ برتری های فوتبال با تیم سردار بوکان به نفع زلزله زدگان غرب کشور

دیدار لیگ برتری های فوتبال با تیم سردار بوکان به نفع زلزله زدگان غرب کشوربه گزارش ایرنا ،این دیدار در ورزشگاه تازه تاسیس خاتم الانبیاء (ص) بوکان و در حضور پنج هزار تماشاگر و برخی از پیشکسوتان و ستارگان فوتبال ایران همچون محمد پنجعلی، حمید استیلی و ‘بیژن ذالفقار نسب’ برگزار شد و ‘وریا غفوری’، عضو تیم ملی فوتبال و استقلال تهران نیز در تیم ‘یاران’ بازی کرد.
حمید استیلی، عضو سابق تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه این دیدار به خبرنگار ایرنا گفت: سفر بازیکنان و پیشکسوتان لیگ برتر به بوکان و برگزاری این مسابقه با هدف حمایت مادی از زلزله زدگان کرمانشاه و روحیه دادن به آنان انجام شد.
اما تیم فوتبال سردار بوکان نیز در این دیدار حرف های زیادی برای گفتن داشت و با نتیجه ۲ بر یک در مقابل تیم یاران به پیروزی رسید تا تماشاگران هم در کمک به زلزله زدگان سهیم شوند و هم یک دیدار جذاب را تماشا کنند.
گل اول سردار بوکان در دقیقه ۱۰ بازی توسط ‘زانیار شهابی’ وارد دورازه حریف شد و تک گل تیم یاران در دقیقه ۲۵ بازی توسط ‘محمد نصرتی’ از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید تا نیمه اول مساوی به پایان برسد.
اما در نیمه دوم بازی تیم سردار تهاجمی تر بازی کرد و با زیر فشار قرار دادن حریف در دقیقه ۶۰ بازی توسط ‘ سیاوش بهرامی’ گل دوم را وارد دروازه تیم میهمان کرد تا بازی ۲ بر یک به نفع سردار بوکان به پایان برسد.
به گزارش ایرنا بلیط این دیدار ۵۰ هزار ریال به فروش رسید؛ بوکان در جنوب آذربایجان غربی واقع است و رشته ورزشی فوتبال، طرفداران زیادی در این شهرستان ۲۵۰ هزار نفری دارد.
۷۵۱۰/۳۰۹۳/۳۰۷۲
**خبرنگار: محمد ادیب ** انتشار: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید