خانه / دسته‌بندی نشده / دولت بودجه عمرانی استان های کم برخوردار را افزایش داده است

دولت بودجه عمرانی استان های کم برخوردار را افزایش داده استصدیف بدری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در سال های گذشته سهم مناطق محروم در بودجه عمرانی کمتر بود ولی در سال ۹۷ اعتبارات عمرانی استان ها بصورت یکسان و تقریبا در بیشتر استان ها نسبت به سال گذشته ۲ برابر شده است.
وی باتاکید به توزیع عادلانه اعتبارت عمرانی استان ها گفت:دولت در لایحه پیشنهادی توزیع عادلانه اعتبارت عمرانی استان ها را مد نظر داشته و برای تمام استان ها بصورت متناسب منابعی را در ردیف ملی و استانی تعریف کرده است.
نماینده اردبیل ،نیر،نمین و سرعین در مجلس بیان کرد: از جمله نکات مثبت لایحه بودجه سال ۹۷ افزایش اعتبارات عمرانی استان ها است که می تواند تحول بیشتری را در استان های محروم ایجاد کند .
بدری افزود: بودجه پیشنهادی دولت امسال در مجموع ۳۶۸ هزار میلیارد تومان است که ۶۰ هزار میلیارد تومان آن مربوط به بودجه عمرانی کشور می باشد و در مقایسه با سال گذشته کاهش نشان می دهد.
سخنگوی کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی دیگر از نکات مثبت لایحه پیشنهادی دولت در بحث عمران اختصاص ۱۵هزار میلیارد تومان به پروژه های بخش خصوصی است که قبلا در واگذاری پروژه های عمرانی به بخش خصوصی در کشور دچار مشکل بودیم ولی دولت با اختصاص این میزان اعتبار به پروژه های بخش خصوصی دنبال جهش و تحرک طرح های عمرانی است.
دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری نوزدهم ماه جاری بودجه پیشنهادی سال ۹۷ را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.
خبرنگار:یعقوب شاددل**انتشاردهنده:عارف شیرزاد
۷۱۱۰/ ۱۲۵۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید