خانه / دسته‌بندی نشده / دولت برای رفع مشکلات مردم تلاش می کند

دولت برای رفع مشکلات مردم تلاش می کندبه گزارش خبرنگار ایرنا، حسینعلی امیری روز پنجشنبه در بازدید از مناطق زلزله زده و پروژه های عمرانی جوانرود افزود: دولت در کنار زلزله زدگان ایستاده و تا آخر بازسازی آنها را تنها نخواهد گذاشت.
وی با بیان اینکه یکی از برنامه های دولت ایجاد نشاط برای مردم است، گفت: در راستای اهداف دولت و با استفاده از بهینه سازی ظرفیت جوانرود، با ایجاد جاده سلامت و بوستان ۴۰ هکتاری شهدای دفاع مقدس، اقدام های موثری برای رونق گردشگری این شهرستان انجام گرفته که این مهم نقش بسزایی در ایجاد اشتغال و توسعه منطقه دارد.
معاون پارلمانی رییس جمهوری در بازدید از پروژه های عمرانی جوانرود با اشاره به رشادت های مردم این شهرستان افزود: با همت فرماندار برنامه ریزی خوبی برای توسعه و پیشرفت جوانرود انجام گرفته است.
امیری به اتفاق مسئولان محلی از روستای زلزله زده ‘بیوله’ از توابع بخش کلاشی جوانرود بازدید کرد و در گفت و گو با اهالی این روستا مسائل و مشکلات آنان را بررسی و از نزدیک در جریان روند بازسازی این روستا قرار گرفت.
بازدید از جاده سلامت، بوستان ۴۰ هکتاری شهدای دفاع مقدس، سرسرای سقف بلند ورزشی، کمربندی و افتتاح سرسرای اجتماعات کتابخانه شماره ۲ جوانرود از دیگر برنامه های سفر امروز معاون پارلمانی رییس جمهوری به این شهرستان بود.
شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
امیری روز چهارشنبه نیز از مناطق عملیاتی قصرشیرین، مجموعه پایانه بین المللی مرز رسمی خسروی، روستاهای زلزله زده و زیرساخت های تردد زائران اربعین در این شهرستان بازدید کرد.
۷۴۵۳/۸۰۶۶انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید