خانه / دسته‌بندی نشده / دوربین‌های طرح ترافیک تهران فردا روشن می شوند

دوربین‌های طرح ترافیک تهران فردا روشن می شوندبه گزارش عصر دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع ‌رسانی پلیس، سردار محمدرضا مهماندار در بازدید از تفرجگاه های شهر تهران در روز طبیعت گفت: رانندگانی که دارای طرح سال ۹۶ هستند تا پایان فروردین جاری می‌توانند در محدوده طرح ترافیک رفت و آمد کنند.
وی یاد آور شد: پلیس راهنمایی و رانندگی از ابتدای صبح امروز، در همه بوستان های شهر تهران برای پایش و کنترل ترافیک مستقر شده است.
وی افزود: بیش از ۸۰ درصد پارکینگ‌ های بوستان‌های تهران اکنون از خودرو اشباع شده است، ولی نکته حائز اهمیت این است که همکاری مناسب مردم سبب شده از ابتدای صبح امروز ترافیک شهر بسیار روان باشد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تاکید کرد: پلیس هم به صورت سیار و ثابت در تفرجگاه ها و بوستان ها مستقر بوده و آماده ارایه خدمات به شهروندان است.
مهماندار گفت: بیشتر تفرجگاه‌ها در حاشیه بزرگراه‌ها و معابر قرار دارد، از این رو به رهگذران پیاده توصیه می شود از محل‌های مجاز، امن و پل‌های عابر تردد کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین به رانندگان سفارش کرد که مراقب رهگذران باشند و از سوار کردن مسافر بیش از ظرفیت مجاز در وسایل نقلیه خودداری کنند.
تهرام/۷۲۴۳//۱۳۴۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید