خانه / دسته‌بندی نشده / دستگیری ۹ نفر از عوامل کانال "اعمک"

دستگیری ۹ نفر از عوامل کانال "اعمک"

به گزارش ایسنا، سردار علی آزادی، امروز (شنبه ۶ مهرماه) در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی استان کردستان اظهار کرد: کانال اعمک ابتدا فعالیت خود را با شعار افشای عملکرد مدیران استان کردستان آغاز کرد که واقعیت این کانال تهمت و افترا به مدیران دستگاه های دولتی بود.

وی افزود: براساس شکایت شاکیان شامل ۱۵ نفر شخص حقیقی و ۱۰ نفر شخص حقوقی بر علیه این کانال، پیگیری در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان عنوان کرد: بعد از بررسی های لازم مشخص شد که گردانندگان این کانال افراد داخلی بوده اند که بعد از شناسایی ۹ عنصر فعال کانال دستگیر شدند.

وی اعلام کرد: افترا، تهمت، سلب آسایش عمومی، دلسرد کردن مردم نسبت به مدیران نظام، ارتباط با گروهک های معاند، اقدام علیه امنیت ملی از طریق ارتباط با گروهک های معاند، افشای نام افراد وابسته به نظام برای هدایت اقدامات تروریستی، اختلافات قومی و مذهبی، اخاذی و تهدید از جمله جرائم عوامل این کانال است.

سردار آزادی، قلمفرسایی در سایت های “آنتی دادگستری”، “آمدنیوز”، “اعمک”، “که سایه تی” و … از دیگر جرائم این افراد می باشد که در حال حاضر در بازداشت موقت بسر می برند.

وی اعلام کرد: پیگیری تا رسیدگی نهایی پرونده و صدور حکم نهایی ادامه دارد که بعد از رسیدن به مرحله کیفرخواست در خصوص پرونده این افراد اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد.

درباره admin

مشاهده بیشتر

مرگ موتورسوار در پی تصادف با اتوبوس شرکت واحد

سرهنگ احسان موُمنی در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره اظهار کرد:  ساعت ۱۵:۳۰ امروز یکشنبه …

پاسخی بگذارید