خانه / دسته‌بندی نشده / دبیر فدراسیون بدمینتون:مسابقات بین المللی بدمینتون فجر، شانسی برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰

دبیر فدراسیون بدمینتون:مسابقات بین المللی بدمینتون فجر، شانسی برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰علی موذن، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بدمینتون بازان کشورهای مختلف جهان تلاش می کنند با شرکت در رقابت های مختلف جهانی، رنکینگ خود را ارتقا دهند و بتوانند برای بازی های المپیک ۲۰۲۰ کسب سهمیه کنند.
وی اظهارکرد: بنابراین در مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران که از روز دوشنبه /۱۶بهمن/ به میزبانی زنجان درحال برگزاری است شاهد بازی های زیبا و حساس از سوی بازیکنان صاحب نام و قدر خواهیم بود.
موذن افزود: بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی فجر ایران به لحاظ کیفی و کمی در سطح بسیار خوب برگزار می شود و بازیکنان مطرح و شاخصی از ۱۴ کشور خارجی در این پیکارها حاضر شده اند.
دبیر فدراسیون بدمینتون با بیان اینکه بدمینتون بازان اندونزی بنا به دلایلی در این رقابتها حاضر نشدند گفت: بازیکنان کشورهایی چون مالزی، آلمان و هند از حریفان اصلی بدمینتون بازان ایران محسوب می شوند و بازیکنان ایران به دلیل تجربه و توانمندیهای بالا خود، شانس پیروزی در برابر آنان را دارند که این امیدواری در بخش بانوان بیشتر است.
موذن به محل برگزاری مسابقات اشاره کرد و افزود: زنجان از زیرساخت های خوب ورزشی برخوردار و سالن برگزاری این رقابت ها نیز خوب و مناسب است و از همه مهم تر تماشاگرانی بسیار پرشور و فهیم دارد که به حتم تشویق تماشاچیان، انگیزه پیروزی را برای بدمینتون بازان کشورمان دوچندان خواهد کرد.
دبیر فدراسیون بدمینتون ایران به جایگاه بدمینتون ایران اشاره کرد و گفت: تمام قدرت های بدمینتون جهان در شرق آسیا قرار دارند و ‘چین، مالزی و کره جنوبی’ از برترین های بدمینتون هستند که رقابت با آنها بسیار سخت است.
موذن افزود: ایران نیز با توجه به بازیکنان مطرح و شاخص از جایگاه خوبی در میان کشورهای قدر و صاحب نام این رشته ورزشی برخوردار است.
به گزارش ایرنا، بدمینتون بازان ۱۵ کشور آلمان، ترکیه، هند، جمهوری آذربایجان، ویتنام، اردن، عراق، میانمار، استرالیا، مالزی، پرتغال، مکزیک، سوریه، مولداوی و ایران در این مسابقات که در ۲ بخش بانوان و مردان و به صورت انفرادی و ۲ نفره از ۱۶ تا ۱۹بهمن جاری در مجموعه ورزشی مادران و کودکان برگزار می شود، حضور دارند.
۶۰۸۴/۶۰۸۵
خبرنگار: پرویز غفاری ** انتشار دهنده: رویا رفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید