خانه / دسته‌بندی نشده / دانشکده خبر باید در سپهر رسانه ای کشور بدرخشد

دانشکده خبر باید در سپهر رسانه ای کشور بدرخشددکتر سید ضیاء هاشمی عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از دانشکده خبر شیراز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: انتظار می رود دانشکده خبر با ارایه روش های نوین و خلاقیت در حوزه آموزش رشته خبرنگاری دگرگونی ایجاد کند.
وی افزود: دانشکده خبر به عنوان عضوی از خانواده بزرگ خبرگزاری جمهوری اسلامی توانسته است در پس سال ‌ها تجربه و فعالیت زمینه مناسبی برای بالا بردن سطح کیفی رسانه های کشور فراهم کند و این موضوع بسیار اهمیت دارد.
مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی بر ضرورت هم ‌افزایی و همکاری بیشتر میان ایرنا، دانشکده خبر و موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران تاکید کرد و گفت: پیوندهای این سه قطب مهم و تاثیرگذار باید تقویت شود.
هاشمی آموزش خبرنگاران در شهرها و استان های همجوار دانشکده خبر را از ماموریت های این مرکز آموزشی برشمرد و اظهار کرد: این دانشکده باید در مسیر نقش آفرینی در حوزه بین الملل و پذیرش و آموزش خبرنگاران کشورهای همسایه گام بردارد.
مدیرعامل ایرنا ادامه داد: با توجه به امضای تفاهم نامه های همکاری گوناگون بین ایران و دیگر کشورها در زمینه تبادل دانشجو، بهره گیری از این فرصت می تواند افق های تازه ای را فراروی دانشکده خبر ترسیم کند.
در این بازدید که با حضور رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس انجام شد، رئیس دانشکده خبر شیراز گزارشی از روند شکل گیری و فعالیت های این دانشکده در زمینه آموزش دانشجو ارایه کرد.
محمود شاکر گفت: این دانشکده که از سال ۱۳۸۶ آغاز به کار کرده در رشته های روابط عمومی، خبرنگاری، عکاسی خبری، گرافیک، تصویرسازی، عکاسی حرفه ای، عکاسی مد و پوشاک، مدیریت تبلیغات فرهنگی، مترجمی آثار دیداری و شنیداری و مترجمی همزمان انگلیسی دانشجو می پذیرد و هر نیمسال تحصیلی یک هزار دانشجو در رشته های مختلف آن تحصیل می کنند.
۷۳۷۵/ ۲۰۲۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید