خانه / دسته‌بندی نشده / دادستان قم:عامل حمله به ۲ روحانی موادمصرف کرده بود

دادستان قم:عامل حمله به ۲ روحانی موادمصرف کرده بودبه گزارش دوشنبه شب ایرنا از روابط عمومی دادستانی قم، مهدی کاهه در گفت و گویی افزود: متهم پس از حمله به ۲ روحانی، اقدام به آتش زدن یک خودرو می نماید که بر اساس تحقیقات صورت گرفته متعلق به وی بوده است.
وی اضافه کرد: این فرد به دلیل توهم، پس از حمله به ۲ روحانی قصد داشته خود و اتومبیل را به آتش بکشد که در حین خودسوزی ماموران نیروی انتظامی مانع این اقدام شدند.
کاهه تاکید کرد: بر اساس استعلام‌های اولیه ، متهم جزء اراذل و اوباش نبوده و هیچ ارتباطی هم به ناآرامی های اخیر نداشته است.

** مصدومان به زودی از بیمارستان مرخص می شوند
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در گفت و گویی با خوب دانستن وضعیت ۲ روحانی مضروب در این حادثه گفت: آنان به زودی از بیمارستان مرخص می شوند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم ،محمود پرهام با رد تمامی شایعات در خصوص وخیم بودن وضعیت جسمانی مضروبان اظهار داشت: یکی از این شهروندان از ناحیه پوست سر و دیگری از ناحیه دست مضروب شده که اقدامات درمانی بر روی آنها در حال انجام است.
عصر امروز فردی در بلوار بهار قم با چاقو به ۲ روحانی حمله و سپس اتومبیل خود را به آتش کشید که توسط ماموران نیروی انتظامی دستگیر شد.
۷۴۰۴/ ۶۱۳۳/ تنظیم کننده: محمد زمانی راد ** انتشار- جعفرمسلمیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید