خانه / دسته‌بندی نشده / خیلدار: دفاع مقدس الهام گرفته از نهضت عظیم عاشورا است

خیلدار: دفاع مقدس الهام گرفته از نهضت عظیم عاشورا استبه گزارش ایرنا،علی خیلدار عصر سه شنبه در آیین عصر شعر دفاع مقدس و رونمایی ازکتاب فرزانگان و دفاع مقدس در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز افزود: هدف امام حسین (ع)در قیام عاشورا امر به معروف و نهی از منکر بود ،برای جنگ نرفته بود.
وی اضافه کرد: در دوران دفاع مقدس نیز ایثار،از خودگذشتگی و فداکاری که در بین یارا ن امام حسین (ع)وجود داشت را نیز می بینیم و به همین دلیل است که خروجی عاشورا را در دفاع مقدس می بینیم.
خیلدار گفت: اگر این فداکاری و از خودگذشتگی جوانان ما در دوران دفاع مقدس نبود با توجه به تجهیزات زیادی که دشمن ما در اختیار داشت و ما تک وتنها بودیم بدون شک دشمن بخشی از کشور ما را جدا کرده بود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز افزود:تمامی اینها برگرفته از مکتب عاشورا است و دفاع مقدس و دفاع جانانانه جوانان این مرز و بوم از خاک همگی به دلیل درسی است که جوانان ما از عاشورا گرفته اند.
وی با بیان اینکه کشوری که می خواهد مستقل باشد دشمن خواهند داشت خاطر نشان کرد:امروز نیزبه دفاع،مقاومت و ایثار نیاز داریم و هر چقدر آن را حفظ کنیم ثمرات آن برای کشور و ملت خواهد بود.
۷۴۱۴/ ۶۱۵۵خبرنگار :وحیده عسکری** انتشار دهنده : محمد عزیزپورانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید