خانه / دسته‌بندی نشده / خیرین ۶۰ هزار میلیارد ریال به عرصه سلامت کشور کمک کردند

خیرین ۶۰ هزار میلیارد ریال به عرصه سلامت کشور کمک کردندبه گزارش ایرنا، حسینعلی شهریاری روز پنجشنبه در آئین کلنگ زنی بیمارستان یک هزار تختخوابی شهرکرد افزود: هم اکنون بیش از ۹۰ هزار نیکوکار در مجمع خیرین سلامت عضو هستند و دولت را در احدات و تامین نیازهای بهداشتی درمانی کشور یاری می دهند.
وی ادامه داد: همچنین خیرین سلامت کشور در قالب ۲ هزار سمن در حوزه های مختلف عرصه سلامت فعال هستند.
شهریاری در ادامه ؛ کلنگ زنی بیمارستان یک هزار تختخوابی شهرکرد را از طرح های مهم بهداشت و درمان کشور دانست و گفت: امید است با همکاری و جذب خیران کشور بتوان این طرح را هرچه زودتر تکمیل و به بهره برداری رساند.
نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی نیز در این آئین با تاکید بر همکاری دولت و مجلس در احداث بیمارستان شهرکرد اظهار کرد: پس از آنکه سنگ بنای بیمارستان از سوی خیران نهاده شد با کمک مجمع نمایندگان ردیف بودجه برای ادامه طرح در نظر گرفته می شود.
اردشیر نوریان تصریح کرد: خیرین بسیاری در استان وجود دارد که باید آنها را به سمت احداث فضاهای عرصه سلامت هدایت کرد.
وی با اشاره به کمبودهای حوزه بهداشت و درمان استان، افزود: انتظار می رود مسئولان به استانهای کمتربرخوردار نگاه ویژه ای داشته باشند.
به گزارش ایرنا، بیمارستان یک هزار تختخوابی شهرکرد واقع در منطقه رحمتیه در ۵ فاز اجرایی می شود.
چهارمحال و بختیاری هم اکنون یک هزار و ۳۳۰ تخت بیمارستانی دارد که با تکمیل این بیمارستان بخشی از کمبودهای این حوزه برطرف می شود.
۷۳۶۳/۲۰۹۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید