خانه / دسته‌بندی نشده / خیابان محل پیگیری مطالبات نیست/ حساب مردم از اخلالگران جداست

خیابان محل پیگیری مطالبات نیست/ حساب مردم از اخلالگران جداستمحمد الله‌مرادی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: قانون نظام اسلامی ایران بر مبنای آزادی و حرف حق در آن شنیدنی است و مسئولان جمهوری اسلامی و دولتمردان هم در حد توان خود تلاش می کنند تنگناهای موجود در کشور را بر طرف کنند.
** سخنان روحانی نشان داد نظام حساب مردم را از ضدانقلاب جدا می داند
این فعال سیاسی با بیان اینکه مسئولان از مشکلات جامعه آگاه هستند و دولت نیز بیکار ننشسته و در حال رفع این مشکلات است، افزود: سخنان رئیس جمهوری در خصوص ناآرامی های اخیر نشان داد که نظام اسلامی حساب مردم و مطالبه های آنان را از عوامل ضد انقلاب جدا می داند.
الله مرادی افزود: این سخنان نشان داد که مسئولان باید تلاش خود را بکار گیرند تا بتوانند به مطالبه های به حق مردم جامه عمل بپوشانند.
وی ادامه داد: مسئولان حساب مردم را از ضد انقلاب و عوامل نفاق که همواره تلاش داشته اند هنگام مطالبه گری به حق مردم بین نظام و ولی نعمتان آن نفوذ کنند و باعث ایجاد گسست شوند جدا کرده و با تلاش بیشتر دشمن را در رسیدن به هدف خود ناکام بگذارند.
وی یادآور شد: البته این مساله فراموش نشود کم کاری و قانون شکنی برخی مسئولان در سال های گذشته باعث ایجاد شکاف بین مسئولان و مردم شد هر چند مردم همیشه در دفاع از نظام و انقلاب در صف مقدم هستند.
الله مرادی مهمترین تنگنای موجود در کشور را مشکلات اقتصادی دانست و افزود: برای رفع این چالش تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی بهترین راهکار است که از سوی رهبر معظم انقلاب به تمامی دستگاه ها و نهادها ابلاغ شده و با تحقق برنامه های بلند مدت نتایج آن در جامعه قابل لمس و مشاهده می شود.
وی ادامه داد: مسئولان کمبودها را شناسایی کرده اند و با ارایه طرح های کوتاه، میان و بلند مدت بدنبال رفع آنها هستند و با توجه به اینکه اجرای بسیاری از آنها شروع شده است چشم انداز روشنی برای توسعه و آبادانی کشور و استان پیش بینی می شود.
برخی سپرده گذاران در موسسات مالی و معترضان به وضعیت معیشتی پنجشنبه هفته گذشته در چند شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند که حرکت بعدی آنها با ورود عوامل بیگانه به تخریب اموال عمومی و طرح شعارهای ساختارشکنانه همراه شد.
درهمین حال با وجود فراخوان دشمن و مخالفان نظام اسلامی از طریق شبکه های مجازی برای برپایی تجمع های غیرقانونی در سراسر کشور، حرکت آنان ناکام ماند و مردم با برپایی راهپیمایی های خودجوش، تجمع های غیرقانونی و شعارهای ساختارشکنانه را محکوم کردند.
خبرنگار: حسن حسین زاده ** انتشار: مجید سلیمانی
۳۰۳۴ / ۹۱۰۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید