خانه / دسته‌بندی نشده / خونه به خونه بابل گوش به زنگ فدراسیون است

خونه به خونه بابل گوش به زنگ فدراسیون استبه گزارش خبرنگارایرنا، التیماتوم چند روزه فدراسیون فوتبال به نفت مسجد سلیمان در حالی طبق گمانه زنی رسانه های ملی ومازنی امروز به پایان می رسد که در صورت صحت خبر حذف این باشگاه، خونه به خونه از لحاظ قانونی جایگزین این تیم خواهد شد.
تیم مسجد سلیمان که با کسب قهرمانی در رقابت های لیگ یک فصل گذشته با سرمربیگری محمود فکری مربی مازنی به لیگ برتر فوتبال رسید، این روزها دستخوش حواشی شد که کناره گیری مربی این تیم را نیز به دنبال داشت.
خونه به خونه بابل که تحت مالکیت برادران حسن زاده تیم متمول لیگ یک محسوب می شود، با گل شماری از قطار تیم های لیگ برتر پیاده شد، به نظر می رسد بدشان نیاید که با حذف یک تیم آن هم مسجد سلیمان رقیب اصلی آنها به بالاترین سطح فوتبال ایران پا بگذارند.
به نظر می رسد این خبر در صورت صحت می تواند برای مالکان متمول خونه به خونه بابل که از راه شکایت و اتهام تبانی به نساجی برای بازی آخر برابر راه آهن،نتوانستند خود را لیگ برتری کنند؛ خبر خوبی باشد تا شانس خود را در این رقابت ها نیز امتحان کنند.
مالک باشگاه خونه به خونه بابل درگفت و گو با یکی از رسانه های محلی مازندران آمادگی باشگاهش را برای حضور در لیگ برتر در صورت صحت گمانه زنی رسانه ای مبنی بر حذف مسجد سلیمان اعلام کرد.
قاسم حسن زاده در این گفت و گو اعلام کرد که باشگاهش از هر لحاظ آماده حضور در رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران است.
اگرچه مالکان خونه به خونه خود را آماده شرکت در رقابت های لیگ برتر می دانند، ولی براساس گزارش رسمی به دلیل بلاتکلیفی در این باشگاه پس از پایان لیگ یک ، تعدادی از بازیکنانشان از تیم جدا و به تیم های دیگر از جمله نساجی قائمشهر پیوستند و مابقی نیز در حال رایزنی برای تیم یابی هستند.
*** تایید احتمال حضور خونه به خونه
رئیس هیات فوتبال مازندران گفت :تیم هایی که به لیگ برتر راه یافتند،طبق قانون باید مدارک ساختار باشگاهی خود از قبیل مدیرعامل، بازیکنان، هیات مدیره و سایر مسایل دخیل را در اختیار فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال قرار دهند.
غلامرضا بهروان در گفت و گو با ایرنا افزود : آنچه از سوی رسانه ها این روزها مطرح شد مبنی بر این که مسجد سلیمان یکی از تیم های راه یافته از لیگ یک به لیگ برتر تاکنون این مدارک را به سازمان لیگ نداده است.
رئیس اسبق سازمان لیگ فوتبال ایران اظهار داشت : اگر این مدارک در زمان تعیین شده ارسال نشود، سازمان لیگ می تواند این باشگاه را حذف کند و در این صورت خونه به خونه بابل که رده سوم جدول لیگ یک قرار داشت، می تواند جایگزین شود.
درهجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران درفصل آینده که از ۱۴ مردادماه شروع می شود ۱۶ تیم حضور دارند که نساجی قائمشهر پس از ۱۳ سال دوری مازنی ها از این رقابت ها با نایب قهرمانی در لیگ یک به عنوان نماینده مازنی ها حضور خواهد داشت.
نساجی قائمشهر که هدایت کادر فنی آن برای دومین فصل به جواد نکونام کاپیتان و دستیار اسبق تیم ملی فوتبال ایران سپرده شد تاکنون حدود ۸ بازیکن جدید را جذب کرد و برای آماده سازی هفته آینده اردوی آمادگی خود را در ترکیه برپا می کند.
۶۹۸۲/۱۸۹۹انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید