خانه / دسته‌بندی نشده / خسارتی از زمین لرزه در البرزگزارش نشده است/زلزله امشب پس لرزه بود

خسارتی از زمین لرزه در البرزگزارش نشده است/زلزله امشب پس لرزه بودمهدی مهرور مدیرکل مدیریت بحران استان البرز بامداد چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: به دنبال وقوع زمین لرزه ۴٫۲ ریشتری در مرز بین استان های تهران و البرز اعضای مدیریت بحران و نیروهای امدادی و خدماتی استان به حالت آماده باش درآمدند.
وی خاطرنشان کرد: گرچه زمین لرزه ۴٫۲ ریشتری باعث خسارت و مشکلی خاصی نمی شود اما از دقایق اولیه نیروها در آماده باش بسر می برند و موضوع در دست بررسی است.
زمین لرزه ای به قدرت ۴٫۲ ریشتر ساعت ۱۲ و ۵۴ دقیقه منطقه ملارد در مرز استان های تهران و البرز را لرزاند. بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران این زمین لرزه در ملارد استان تهران و در ۱۲ کیلومتری عمق زمین اتفاق افتاد.
این زمین لرزه در کرج مرکز استان البرز و برخی از شهرستان ها و شهرهای استان البرز نیز احساس شد.
این زمین لرزه در چهار کیلومتری ملارد تهران هفت کیلومتری مشکین دشت استان البرز و هفت کیلومتری صفادشت (تهران ) رخ داد.
تاکنون ازخسارات و تلفات احتمالی گزارشی نشده است.
زمین لرزه ای به قدرت ۵٫۲ ریشتر چهارشنبه ۲۹ آذر ماه مناطق ملارد و مشکین دشت در استان های تهران و البرز را لرزاند و علاوه بر تهران و البرز در استان های قزوین و قم نیز احساس شد.
مرتضی اکبرپور معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور دقایقی پیش در گفت و گویی اعلام کرده که زمین لرزه دقایق پیش در استان های تهران و البرز در حقیقت پس‌ لرزه‌ های زمین ‌لرزه ۵٫۲ ریشتری هفته گذشته در تهران و البرز بوده است.
۱۵۳۵/۶۱۵۵خبرنگار:داریوش غفاری**انتشار دهنده:داریوش غفاریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید