خانه / دسته‌بندی نشده / خروش مردم در محکومیت ناآرامی ها

خروش مردم در محکومیت ناآرامی هابه گزارش ایرنا ، در چند روز گذشته نیز مردم در برخی شهرها با برگزاری راهپیمایی خشم و انزجار خود را از این اقدامات هنجارشکنانه ابراز داشتند.
ملت ایران در سال های پس از انقلاب تجربه های مختلفی از دشمنی مستکبران و ایادی آنان داشته، ترور، تحریم و هشت سال جنگ تحمیلی از جمله برنامه های دشمنان برای تضعیف نظام بود که مردم ما همواره با پایداری و حضور چشمگیر در عرصه های دفاع از ارزش های انقلاب پاسخی محکم به معاندان و مخالفان داده اند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان تاکید کردند: «دشمن همواره منتظر فرصت و رخنه برای ورود و ضربه‌زدن به ملت ایران است و در قضایای چند روزاخیر دشمنان ایران با ابزارهای گوناگونِ در اختیار از جمله پول، سلاح، سیاست و دستگاه امنیتی هم‌پیمان شدند تا برای نظام اسلامی مشکل ایجاد کنند».
رئیس جمهوری نیز روز یکشنبه در جلسه هیات دولت با بیان اینکه ملت ایران همواره بر مبنای مصالح ملی خود تصمیم می ‌گیرد، اظهارداشت: «انتقاد و اعتراض حق مردم است؛ شیوه آن باید به حل مشکلات کشور و بهبود زندگی مردم منجر شود.
روحانی با تاکید براین که نقد با خشونت و تخریب اموال عمومی متفاوت است در واکنش به موضع گیری برخی از مقامات آمریکایی درخصوص تحولات اخیر کشور گفت: کسی که ملت ایران را تروریست می نامد، حق دلسوزی برای مردم ما را ندارد».
ناآرامی های چند روز اخیر که توسط عده ای فرصت طلب در برخی نقاط کشور به وجود آمد، با هوشیاری مردم و تدبیر و درایت مسئولان فروکش کرد.
امروز نیز مردم در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، بیرجند و یاسوج در حمایت از نظام و ارزش های انقلاب و محکومیت وقایع اخیر راهپیمایی کردند.

** مشهد
هزاران نفر از مردم مشهد روز پنجشنبه با حضور در میدان شهدا و راهپیمایی به سمت حرم مطهر امام رضا(ع) در این شهر از ناآرامی های اخیر ابراز انزجار کردند.
مردم در این راهپیمایی با حضور استاندار خراسان رضوی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه، مدیر حوزه های علمیه خراسان و دیگر مسئولان شعارهای «ما ذوالفقار حیدریم فداییان رهبریم، آمریکا در چه فکریه خامنه ای خمینیه، هم غزه هم لبنان هم انقلاب هم ایران، ملت ما بیداره از فتنه گر بیزاره« سردادند.این راهپیمایی تا صحن جامع رضوی حرم مطهر ادامه داشت.
مردم نیشابور در خراسان رضوی نیز امروز در حمایت از نظام و انقلاب راهپیمایی کردند و با رهبر معظم انقلاب پیمان دوباره بستند.

** یاسوج
مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه کهگیلویه وبویراحمد ۱۴ دی ماه در محکومیت ناآرامی‌های اخیر که در برخی نقاط کشور رخ داد، راهپیمایی کردند.
این راهپیمایی در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد ساعت ۱۰ صبح از میدان هفت تیر شروع شد و تا میدان امام حسین (ع) ادامه داشت.
به گزارش خبرنگاران ایرنا مردم دیگر شهرهای استان از جمله دهدشت، دوگنبدان، چرام و لیکک نیز راهپیمایی مشابهی برگزار کردند.
راهپیمایان شعارهای مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل سردادند و ضمن حمایت از ولایت فقیه، انزجار خود را از اقدام‌های خشونت طلبانه آشوبگران در ناارامی های اخیر نشان دادند.

** اصفهان
مراسم راهپیمایی مردمی به منظور محکوم کردن نا آرامی های اخیر روز پنجشنبه در کلانشهر اصفهان برگزار شد.
این راهپیمایی به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با حضور گسترده اقشار مختلف مردم از میدان امام حسین اصفهان آغاز شد و راهپیمایان باسر دادن شعار های وحدت و محکوم کردن نا آرامی ها به سمت میدان انقلاب حرکت کردند.

** بیرجند
بیرجندی ها امروز با حضور در راهپیمایی محکومیت هنجارشکنان و آشوبگران درناآرامی اخیر در کشور، بر پایبندی به ارزش های انقلاب و پیروی از ولایت فقیه تاکید کردند.
در این راهپیمایی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، نمایندگان مجلس و جمعی از مسئولان، فرماندهان نظامی و انتظامی نیز حضور داشتند.
راهپیمایان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود، مرگ بر منافق اقدامات فرصت طلبان را محکوم و بر وحدت و هوشیاری ملت و مسئولان تاکید کردند.
‘ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، آمریکا در چه فکریه ایران پر از بسیجیه’ از دیگر شعارهای راهپیمایان بود.

۱۶۵۰انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید