خانه / دسته‌بندی نشده / خروج آمریکا از برجام برای وزارت اطلاعات و مسوولان روشن بود

خروج آمریکا از برجام برای وزارت اطلاعات و مسوولان روشن بودبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محمود علوی روز پنجشنبه در آیین رونمایی از کتاب « انقلاب اسلامی به روایت اسناد ساواک استان هرمزگان» اظهار داشت: ایران اسلامی با وجود همه دست اندازهایی که بر سر راه ایجاد می شود روز به روز مسیر انقلاب را طی می کند.
وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران دریافته است که رسیدن به اهداف بدون هزینه ممکن نیست و ملتی که به خداوند توکل کند حتی در نقطه نا اُمیدی پیروز خواهد شد.
وزیر اطلاعات خاطر نشان ساخت: این ملت با توکل به خداوند و رهبری های مقام معظم رهبری سیلی محکمی به دشمنان نظام اسلامی خواهد زد.
علوی عزت و ذلت جامعه را در در گرو عملکرد ملت ها دانست و افزود: باید با مطالعه سرگذشت اقوام گذشته از آنچه موجب اختلاف و دودستگی آنان شده پرهیز کرد و بر نکات وحدت بخش و انسجام آفرین پیشینیان تاکید کنیم.
وی به تاریخچه انقلابی و عزت بخش مردم هرمزگان در مبارزه با استعمار و استبداد و همراهی با انقلاب شکوهمند اسلامی و اقدام های علما و نخبگان این استان اشاره کرد و گفت: حضور روشنگرانه علما در این خطه از میهن اسلامی موجب پیوند تنگاتنگ مردم با انقلاب شد.
وزیر اطلاعات به «کتاب انقلاب اسلامی به روایت اسناد ساواک استان هرمزگان» اشاره کرد و گفت: این مجموعه گردآوری شده از سوابق مردم هرمزگان به روایت اسناد ساواک را می توان شناسنامه و کارنامه مبارزهای این خطه از سرزمین جمهوری اسلامی ایران در پیدایش انقلاب اسلامی دانست.
علوی با تقدیر از گردآورندگان این مجموعه چهارجلدی از اسناد ساواک که در بایگانی های ۴۰ سال پیش جمع آوری شده است، افزود: با این اقدام میراث گران بها و مبارزاتی مردم هرمزگان به نسل جوان منتقل و موجب هویت بخشی به آیندگان خواهد شد.
۳۲۱۹/۷۴۰۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید