خانه / دسته‌بندی نشده / خدمات رسانی به مسافران نوروز ۹۷ در ۱۳۲۰ پایگاه امدادی هلال احمر

خدمات رسانی به مسافران نوروز ۹۷ در ۱۳۲۰ پایگاه امدادی هلال احمرمحمود محمدی نسب دوشنبه در حاشیه بازدید از پایگاه های امدادی مستقر در خراسان شمالی به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اکنون ۵۳۱ پایگاه ثابت جاده ای در سطح کشور دایر است که در طرح نوروزی و برای امداد رسانی به حادثه های احتمالی، شمار پایگاه ها باید به ۲و نیم برابر افزایش یابد.
وی افزود: این پایگاه های جاده ای در نقاط مختلف جاده ها بویژه در مبادی ورودی شهرها دایر می شود.
وی اظهار کرد: طرح نوروزی این جمعیت هر ساله از ۲۵ اسفند ماه آغاز می شود و تا نیمه های فروردین ادامه دارد و تلاش داریم تا با دایر کردن پایگاه ها، امنیت سفرها در جاده ها ارتقا یابد.
وی افزود: در طرح نوروزی از توان یکهزار و ۲۰۰ دستگاه آمبولانس و نیز ۳۸۱ دستگاه خودرو نجات استفاده می شود.
محمدی نسب در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به دایر شدن پایگاه های جوانان هلال احمر در نوروز گفت: سازمان جوانان هلال احمر نیز با استقرار تیم های خود تلاش دارد تا با کارهای فرهنگی، ایمنی سفرها ارتقا یابد.
دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: در خراسان شمالی نیز اکنون ۱۲ پایگاه ثابت دایر است اما این توان در طرح نوروزی باید دست کم دو برابر شود.
وی حادثه های رانندگی را از دغدغه های هلال احمر در طرح نوروزی عنوان و اظهار کرد: عامل انسانی، مهم ترین عامل در وقوع حوادث رانندگی است از این رو باید فرهنگ رانندگی درست و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در رانندگان نهادینه شود.
دبیرکل جمعیت هلال احمر افزود: با فرا دادن آموزش ها به رانندگان و نیز تلاش برای بهبود وضعیت راه ها باید تلاش شود که شمار تلفات جاده ای به حداقل برسد.
۷۱۸۵/ ۶۰۴۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید