خانه / دسته‌بندی نشده / حضور کاله مازندران در لیگ برتر والیبال قطعی شد

حضور کاله مازندران در لیگ برتر والیبال قطعی شدمحمد شعبان پور جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که بهروز عطایی سرمربی آملی که هدایت تیم را در چند سال گذشته بر عهده داشت ، همچنان در راس کادر فنی حضور خواهد داشت و دیگر مربیان فصل گذشته نیز در تیم ماندنی هستند.
وی با اعلام این که هنوز کادر فنی فهرست جدید بازیکنان تیم را آماده نکرده اند ، گفت : اما با صحبت هایی که با مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم در ماه گذشته شده بود ، تصمیم بر این است که تیم در فصل جدید با بازیکنان بومی و اضافه شدن چند بازیکن تاثیرگذار در مسابقات حضور یابد.
سرپرست تیم کاله مازندران زمان آغاز تمرینات تیم را هم اواخر مرداد تعیین کرد و افزود که در زمان حاضر برخی بازیکنان تیم ها درگیر مسابقات جام ملت ها هستند و به همین دلیل بازیکنانی که باید در تیم های فصل آینده حضور داشته باشند ، در اختیار نیست .
وی با دفاع از عملکرد تیم کاله در فصل گذشته ، گفت : با وجود این که بازیکنی در حد ستاره و یا ملی پوش جذب نکرده بودیم ، اما با نفراتی که از سال های گذشته در اختیار داشتیم به مرحله حذفی مسابقات صعود کردیم و بازی های قابل قبول و تماشاگر پسندی را به نمایش گذاشته بودیم.
شعبان پور افزود : البته والیبال دوستان آملی هم از ظرفیت های تیم و باشگاه به خوبی اطلاع داشتند و با این وجود از تیم والیبال این شهر در بازی های خانگی حمایت همه جانبه ای کردند.
تیم کاله مازندران فصل گذشته مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور را با کسب مقام ششم به پایان رساند.
این تیم در یک دهه حضورش در سطح اول والیبال ایران ، ۲ بار مقام قهرمانی و یک بار مقام سومی کسب کرد و قهرمانی جام باشگاههای آسیا و حضور در جام باشگاههای جهان را هم در کارنامه خود دارد.
۷۳۲۷/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید