خانه / دسته‌بندی نشده / حریق پمپ بنزین سیاحی اهواز کنترل ومهارشد

حریق پمپ بنزین سیاحی اهواز کنترل ومهارشدبه گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر اهواز ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه شامگاه سه شنبه باتماس شهروندان به تلفن ۱۲۵ حادثه آتش سوزی در پمپ بنزین سیاحی اطلاع رسانی شد.
براساس این گزارش امیر نجفی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در تشریح این خبر گفت :ستاد فرماندهی ۱۲۵ بی درنگ از سه ایستگاه همجوار تیمهای اطفای حریق وامداد ونجات را به محل گسیل کرد.
وی افزود: حریق از یک دستگاه خودروی پراید که درحال سوختگیری درجایگاه بود آغاز شده و به دلیل حرکت غیرمنطقی راننده خودروی تانکرحمل سوخت که درحال تخلیه بنزین در مخازن پمپ بنزین بوده واقدام وی به حرکت ، مقدار بسیار زیادی بنزین درمحوطه جاری شده وشرایط را برای وقوع یک فاجعه مهیا کرده بود.
وی ادامه داد: آتش نشانان شجاعانه به دل خطر زده وضمن کنترل واطفای آتش از سرایت آن به سایر خودروهای همجوار ، تانکر حمل سوخت و پمپ بنزین جلوگیری کردند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهارکرد: خوشبختانه به لطف خدا و تلاش مثال زدنی آتش نشانان این حادثه بدون هیچگونه تلفات جانی به پایان رسید.
به گفته وی دراین ماموریت به ۱۸ نفر آتش نشان به همراه ۶ دستگاه انواع خودروهای اطفا حریق ، امدادنجات و تانکر آبرسان شرکت داشتند.
دراین حادثه ۲ نفر از پرسنل پمپ بنزین جراحت سطحی برداشتند که برای درمان به آمبولانس اورژنس منتقل شدند.
۶۰۰۲ خبرنگار: نادره وایلی زاده **انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *