خانه / دسته‌بندی نشده / حاجی بابایی: موضع رئیس جمهوری درباره برجام قابل تقدیر است

حاجی بابایی: موضع رئیس جمهوری درباره برجام قابل تقدیر استبه گزارش ایرنا، حمیدرضا حاجی بابایی دوشنبه شب در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران در همدان بیان کرد: رئیس جمهوری در سخنرانی اخیر خود سه موضع مقتدارانه در قبال خروج امریکا از برجام مطرح کرد که شامل ادامه غنی سازی، خروج ایران از ان.پی.تی و خروج از برجام است.
نماینده همدان و فامنین در خانه ملت اظهار کرد: ملت ایران با ترامپ و همدستان او جز زبان قدرت نباید سخن بگویند چراکه رئیس جمهوری آمریکا دنبال تحقیر کشورمان است.
حاجی بابایی اضافه کرد: ملت ایران در جریان انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و پس از آن ۲۳۰ هزار شهید تقدیم ارزش های این انقلاب کردند تا تحقیر نشوند.
وی گفت: ترامپ در حال بازی در فیلمی است که خود نقش اول آن را دارد و انگلیس و فرانسه و برخی کشورها نیز با وی همکاری می کنند.
نماینده همدان و فامنین در خانه ملت اضافه کرد: سناریوی دولت آمریکا مجبور کردن ایران به عقب نشینی از مواضع مقتدرانه خود است.
حاجی بابایی یادآوری کرد: مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای که سال ۸۷ تصویب کرد، با ایجاد پردیس سینمایی در همدان موافقت کرد تا این استان با توجه به استعدادهایی که دارد به پایتخت انیمیشن کشور تبدیل شود.
وی اضافه کرد: برای اجرای این طرح ۱۵ هزارمتر مربع زمین پیش بینی و کلنگ زنی شد تا با استفاده از این ظرفیت بتوان این استعداد را در کشور و جهان مطرح کرد.
به گزارش ایرنا، ملت ایران سال ۹۲ با انتخاب دکتر حسن روحانی که در شعارهای انتخاباتی به تعیین تکلیف موضوع هسته ای تاکید کرده بود، خواستار حل و فصل این موضوع شدند و رئیس جمهوری هم تیمی کارکشته از وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را مامور این کار کرد.
ملت ایران با انتخاب دکتر روحانی مذاکره و گفت و گو با ۱+۵ را به منظور پایان دادن به موضوع هسته ای برگزید و با توجه به پشتوانه مردمی دولت یازدهم و محبوبیت رئیس جمهوری از همان نخستین روزهای آغاز به کار دولت موضوع هسته ای در کانون توجه رئیس جمهوری قرار گرفت.
این بار برخلاف مذاکرات طولانی و بدون نتیجه دولت های قبلی، گفت و گوها در موضوع هسته ای پس از چند دور مذاکره سرانجام به توافق برجام میان جمهوری اسلامی ایران و گروه پنج به علاوه یک (آمریکا، روسیه، چین، فرانسه، انگلیس و آلمان) انجامید.
برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در شرایطی به تصویب رسید که در خارج از مرزهای کشور مخالفان فراوانی داشت و در داخل هم اگرچه برخی به شیوه اجرای آن انتقاد داشتند اما با وفاق و همگرایی به سرانجام رسید.
۷۵۲۶/۲۰۹۰انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید