خانه / دسته‌بندی نشده / جشن میلاد کریم اهل بیت (ع) در حرم رضوی برگزار شد

جشن میلاد کریم اهل بیت (ع) در حرم رضوی برگزار شدبه گزارش ایرنا، به مناسبت این روز خجسته همه صحن و سرای حرم قدسی مملو از نور و عطر گل و گلاب بود و خادمان به تکریم زائران و زائران نیز به ثنا و دعا در برابر ساحت مقدس امام هشتم شیعیان مشغول بودند، عطر معنویت در فضا پیچید و از هر سو صدای ذکر و مدیحه سرایی به گوش می رسید.
جشن محوری سالروز میلاد خجسته حضرت امام حسن مجتبی (ع) در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد که در این آیین رئیس ستاد اقامه نماز کشور ضمن عرض تبریک و تهنیت به این مناسبت گفت: بسیاری از گناهان به خاطر نداشتن حیا است.
حجت الاسلام محسن قرائتی افزود: حضرت امام حسن مجتبی (ع) در زمان طفولیت می ‎خواستند شنا کنند در حالی که لباس بلند بر تن داشتند و شخصی به ایشان گفت که لباستان خراب می ‎شود لذا لباس کوتاه ‎تر تن کنید اما آن حضرت پاسخ دادند که اگر لباسم خراب شود بهتر از آن است که حیای من از بین برود.
وی اظهار کرد: بر اساس آیات قرآن کریم، خداوند بر همه اعمال انسان ها ناظر است و حتی از نیات و افکار آنان نیز آگاهی دارد لذا باید بسیار مراقب بود و در همه حال حیا داشت.
مولودی خوانی و مدیحه سرایی ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، اجرای سرود و همخوانی از دیگر برنامه های جشن میلاد حضرت امام حسن (ع) در حرم مطهر رضوی بود.
۷۴۸۹ /۶۰۵۳انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید