خانه / دسته‌بندی نشده / تیم ۲۰۲۰ بسکتبال، پشتوانه تیم ملی بزرگسالان است

تیم ۲۰۲۰ بسکتبال، پشتوانه تیم ملی بزرگسالان استرامین احمدی طباطبایی پنجشنبه شب در حاشیه اردوی آماده سازی تیم بسکتبال ۲۰۲۰ جوانان ایران در بابل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : فدراسیون بسکتبال هر نوع حمایتی را که تیم جوانان نیاز داشته باشد ، انجام خواهد داد تا پشتوانه سازی با قدرت و برنامه انجام شود .
وی بر شناسایی استعدادهای نوجوان و جوان در همه استان ها تاکید و اظهار کرد : برای رشد بسکتبال در رده های پایه و تضمین تیم های رده های سنی جوانان ، امید و بزرگسالان از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم کرد و برای رسیدن به هدف انتظار داریم هیات استان ها با بهره گیری از همه ظرفیت ها از جمله مدارس ، فعالیت بیشتری داشته باشند.
رئیس فدراسیون بسکتبال در خصوص شرایط اردوی تیم ملی در بابل هم گفت : باشگاه کاله مازندران ، یکی از باشگاههای باثبات در سطح کشور در برخورداری از امکانات به روز در راستای شناسایی استعدادی بسکتبال منطقه بوده و بسیار فراتر از انتظار هم کار کرده است.
وی اضافه کرد : این باشگاه با امکاناتی که به عنوان یک مجموعه خصوصی در اختیار دارد ، توانسته نظر سرمربی تیم ملی جوانان را جلب کند و اردوی تیم ملی در سال جاری برای دومین بار در بابل و در مجموعه کاله درحال برگزاری است.
مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال جوانان ایران به میزبانی هیات بسکتبال مازندران از روز دوشنبه این هفته در خانه بسکتبال باشگاه کاله مازندران در شهرستان بابل آغاز شد و تا عصر فردا جمعه ادامه دارد.
در این مرحله از اردو ، ۲۲ بازیکن منتخب کشور حضور دارند و زیر نظر خلیلی و ‘ نناد ترونیک ‘ کادر فنی تیم ملی جوانان تمرین می کنند.
تیم ملی بسکتبال جوانان ایران با هدف پشتوانه سازی برای مسابقات جهانی سال ۲۰۲۰ اردوهای آماده سازی برگزار می کند.
۷۳۲۷/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید