خانه / دسته‌بندی نشده / تیم نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر فوتبال صعود کرد

تیم نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر فوتبال صعود کردبه گزارش ایرنا تیم نفت مسجدسلیمان در حالی روز یکشنبه در خانه به مصاف تیم مس رفسنجان رفت که صندلی های ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان از ساعت ها پیش از شروع بازی پر شده بود به گونه ای که برخی هواداران تیم نفت از روی دیوارهای ورزشگاه بازی را تماشا کردند.
تیم نفت مسجدسلیمان از ساعت ۱۷ امروز به مصاف تیم مس رفسنجان رفت و تنها یک امتیاز این دیدار را نیاز داشت تا به لیگ برتر صعود کند.
مسعود پورمحمدی، مجتبی بیژن، مجید ایوبی، محمد خان ‌احمدی، میلاد خدایی ‌اصل، حسین دوست‌دار، اکبر آفاقی، امیرحسین موسی‌زاده، حمید نعمتی، پیمان میری و میلاد میداوودی ۱۱ بازیکنی بودند که با نظر محمود فکری برای نفت مسجدسلیمان به میدان رفتند.
در دقیقه هشت بازی حمید نعمتی با یک ضربه استثنایی دروازه مس رفسنجان را باز کرد. همچنین در دقیقه ۲۹ بازی حسین دوستدار دومین گل بازی را به سود نفتی ها به ثمر رساند.
در دقیقه ۴۳ این دیدار سجاد حیدری بازیکن تیم مس رفسنجان در محوطه جریمه حریف صاحب یک موقعیت شد و دروازه تیم نفت مسجدسلیمان را باز کرد.
در دقیقه ۵۸ بازی امیر خدامرادی از پاس هم تیمی خود استفاده کرد و دروازه تیم نفت مسجدسلیمان را برای دومین بار باز کرد.
قضاوت این دیدار بر عهده محمدحسین زاهدی فرد بود که علیرضا ایلدروم و محسن سلطانی وی را در امر قضاوت همراهی می کردند. همچنین ابراهیم میرزابیگی و فریدون اصفهانیان دو ناظر ویژه این دیدار بودند.
بدین ترتیب زردپوشان مسجدسلیمانی با کسب ۶۵ امتیاز موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ دسته یک شده و جام قهرمانی را به بالای سر بردند.

**حاشیه های دیدار نفت مسجدسلیمان و مس رفسنجان
* هواداران تیم نفت مسجدسلیمان پس از کسب عنوان قهرمانی تیمشان به خیابان های این شهرستان آمده و جشن قهرمانی گرفتند به گونه ای که در برخی از نقاط این شهر ترافیک سنگین خودرو به وجود آمد.
*هواداران با به صدا درآوردن بوق خودروهای خود و در حالی که پرچم های زردرنگ به دست داشتند شعار قهرمانی سر دادند.
*دو تیم نفت مسجدسلیمان و مس رفسنجان روز یکشنبه در مسجدسلیمان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم مسجد سلیمان با تساوی ۲ بر ۲ متوقف شدند اما با کسب ۶۵ امتیاز عنوان قهرمانی لیگ را به خود اختصاص دادند.
*این دیدار در حضور بیش از ۲۰ هزار تماشاگر تیم نفت مسجدسلیمان برگزار شد به شکلی که برخی از تماشاگران از روی دیوارهای ورزشگاه نظاره گر بازی بودند.
*تماشاگران پرشور مسجدسلیمانی با سر دادن شعارهای ‘واویلا بزن یکی دیگه’ و ‘ نه آبی نه قرمز فقط زرد طلایی’ به شدت تیم خود را تشویق کردند.
* محمود فکری سرمربی نفتی ها در طول ۹۰ دقیقه بازی به شکل ایستاده از کنار زمین تیم خود را هدایت می کرد.
* تماشاگران نفت مسجدسلیمان پس از زدن ۲ گل توسط تیمشان، به شدت بازیکنان و سرمربی تیم خود را تشویق کردند.
* پس از دریافت گل دوم تیم میزبان، هواداران نفت مسجدسلیمان علیه تصمیم داور که منجر به گل دوم مس رفسنجان شد شعار سر دادند. چند دقیقه بعد از این جریان یکی از هواداران مسجدسلیمان وارد زمین بازی شد تا به سمت داور حمله ور شود که با واکنش سریع ماموران انتظامی روبه رو شد. بعد از این اتفاق هواداران دوباره علیه داور شعار سر دادند که میلاد میداودی کاپیتان نفت مسجدسلیمان به نزد تماشاگران رفت و سعی در آرام کردن جو ورزشگاه کرد.
* قضاوت این دیدار بر عهده محمدحسین زاهدی فرد بود که علیرضا ایلدروم و محسن سلطانی وی را در امر قضاوت همراهی می کردند. همچنین ابراهیم میرزابیگی و فریدون اصفهانیان دو ناظر ویژه این دیدار بودند.
* حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ فوتبال، فریبرز محمودزاده رییس سازمان لیگ دسته یک، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، علی عسگر ظاهری عبده وند و همایون یوسفی نمایندگان مردم مسجدسلیمان و اهواز در مجلس از نزدیک نظاره گر بازی بودند.
* حضور بانوان بر پشت بام های مشرف به ورزشگاه و تماشای بازی از این طریق، از دیگر حواشی این دیدار بود.
۹۸۷۹/ ۶۰۳۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید