خانه / دسته‌بندی نشده / تیم ملوان بندرگز جشنواره گل به راه انداخت

تیم ملوان بندرگز جشنواره گل به راه انداختبه گزارش خبرنگار ایرنا، این دیدار شامگاه شنبه در هوای شرجی بندرگز در ورزشگاه امام رضا (ع) این شهر و با حضور گسترده علاقمندان به این رشته ورزشی برگزار شد.
گل های تیم ملوان را در این دیدار محمد رضا ولی پور، عیسی کمال غریبی، علی درویش متولی (دوازه بان) و وحید قلی پور (دو گل) به ثمر رساندند.
حمید متین مقدم، ابوالفضل داوطلب، محسن تقی پور و جواد فلاحی داوری دیدار ملوان بندرگز و پیام کویر اردکان یزد را برعهده داشتند، حسین بهزادی ناظر عملکرد تیم داوری و بهمن جمشیدی نماینده سازمان لیگ در این بازی بود.
در اواسط دوازده دقیقه دوم این بازی ابوالحسنی سرمربی تیم پیام کویر اردکان به سبب اعتراض به تصمیم داور برای لحظاتی بازیکنان خود را از زمین خارج کرد که با پادرمیانی ناظر داوری و نماینده سازمان لیگ دوباره بازی ادامه یافت.
مهدی تبیانیان سرمربی ملوان بندرگز نیز برای دومین بار در این ۶ هفته از حضور بر روی نیمکت محروم بود و از جایگاه ویژه تیم را هدایت می کرد.
ملوان بندرگز تا پایان هفته ششم لیگ برتر فوتبال ساحلی با سه برد و کسب ۹ امتیاز، ۲۱ گل زده و ۱۶ گل خورده در رده پنجم جدول ۱۲ تیمی و پیام کویر اردکان یزد در جایگاه یازدهم قرار دارد.
در یازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ساحلی ۱۲ تیم شهرداری سمنان، شهرداری بندرعباس، خزر رودسر، شهریار ساری، شهدای چلیچه، پیام کویر اردکان، شهرداری چابهار، شهید جهان نژادیان آبادان، ملوان بندرگز، پارس جنوبی بوشهر، مقاومت اردکان یزد و ایفا اردکان به صورت رفت و برگشت با هم رقابت می کنند.
ملوان بندرگز در دهمین دوره لیگ برتر (فصل گذشته) با ۲۸ امتیاز رتبه ششم کشور را کسب کرد.
شهرستان بندرگز درغرب استان گلستان و در ۴۲کیلومتری گرگان واقع است.
۷۳۳۳/۱۶۴۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید