خانه / دسته‌بندی نشده / تیم فوتبال نونهالان دختر مازندران قهرمان مسابقات منطقه ای شد

تیم فوتبال نونهالان دختر مازندران قهرمان مسابقات منطقه ای شدبه گزارش خبرنگار ایرنا ، در روز پایانی این مسابقات که عصر جمعه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار شد ، تیم منتخب مازندران با پیروزی پرگل ۱۱ بر صفر تیم هیات فوتبال خراسان شمالی را درهم کوبید و قهرمانی در این مسابقات را همراه با صعود به مرحله پایانی فوتبال نونهالان دختر کشور جشن گرفت.
در دیگر دیدار روز پایانی تیم سایپا مشهد با پیروزی ۳ بر ۲ برابر تیم کاپ گرگان به عنوان تیم دوم به همراه تیم منتخب مازندران راهی مرحله پایانی این مسابقات شد.
در پایان این مسابقات تیم منتخب مازندران با کسب دو پیروزی برابر تیم های سایپای مشهد و هیات فوتبال خراسان شمالی و تساوی برابر کاپ گرگان به عنوان تیم نخست و ساپیا خراسان رضوی با دو پیروزی ویک شکست با ۶ امتیاز به عنوان تیم دوم به مرحله پایانی صعود کردند.
مسابقات فوتبال قهرمانی نونهالان دختر منطقه ۲ کشور با حضور چهار تیم کاپ گرگان، هیات فوتبال خراسان شمالی، منتخب مازندران و سایپا خراسان رضوی از روز چهارشنبه در قائمشهر آغاز شده بود .
نائب رییس هیات فوتبال مازندران در امور بانوان به خبرنگار ایرنا گفت : برای نخستین بار مازندران در رده سنی نونهالان میزبان کشوری شده بود.
فاطمه بوداغی افزود : مسابقات امسال فوتبال نونهالان دختر کشور با حضور ۱۶ تیم در چهار منطقه برگزار می شود و ۲ تیم برتر هر منطقه به مرحله دوم مسابقات صعود خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه تیم منتخب مازندران با هدایت سارا آذری سرمربی و کلثوم آهنگری مربی از ظرفیت های بالایی برای صعود از این مرحله برخوردار است، ابرازامیدواری کرد که نماینده این استان بتواند در مرحله پایانی نیز پرقدرت برابر حریفان ظاهر شود.
خبرنگار: مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۷۳۲۷/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید