خانه / دسته‌بندی نشده / تیم جامعه معلولان مازندران به یک قدمی صدرنشینی لیگ برتر والیبال نشسته رسید

تیم جامعه معلولان مازندران به یک قدمی صدرنشینی لیگ برتر والیبال نشسته رسیدبه گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم جامعه معلولان مازندران در چارچوب هفته پنجم این رقابتها عصر جمعه در دیداری خانگی در سالن ورزشی شهید عظیمی بابلسر تیم هیات قم را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد و صاحب پنجمین پیروزی متوالی خود شد.
شاگردان ‘ نقی مهدوی ‘ در تیم جامعه معلولان مازندران دراین مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای (۲۵ بر ۱۶ )، ( ۲۵ بر۱۴)و ( ۲۵ بر۱۲) میهمان خود تیم هیات قم را که از وجود سه بازیکن ملی پوش نیز بهره می برد، با شکست بدرقه کردند.
تیم مازندرانی عصر پنجشنبه این هفته نیز در هفته چهارم این رقابتها در بابلسر تیم هیات اراک را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داده بود.
تیم جامعه معلولان مازندران با کسب ۳ امتیاز ارزشمند این بازی خانگی ۱۵ امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به تیم ۱۸ امتیازی گسترش فولاد تبریز در رده دوم جدول رده بندی این مسابقات قرار گرفت.
نماینده مازندران در فصل گذشته با عنوان بهزستی مازندران قهرمانی لیگ را از آن خود کرده بود.
تیم جامعه معلولان مازندران در رقابت های این فصل نیز با در اختیار داشتن بازیکنان ملی پوشی همچون داود علیپوریان کاپیتان تیم ملی و مرتضی مهرزاد ، مجید لشکری و رمضان صالحی سه ملی پوش مازندرانی و احمد ایری ملی پوش گلستانی و بازیکن سابق و باتجربه تیم ملی به همراه چند بازیکن باتجربه از امیدهای مسلم قهرمانی به شمار می رود.
رقابتهای امسال لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاههای کشور با حضور هشت تیم هیات قم ، پالایش نفت آبادان ، هیات اراک ، ذوب آهن اصفهان ، روان کارهای گلستان ، شهرداری ارومیه، گسترش فولاد تبریز و جامعه معلولان مازندران برگزار می شود.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۷۳۲۷/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید