خانه / دسته‌بندی نشده / تولیدات داخلی بر حسب آمایش سرزمینی اولویت بندی می شود

تولیدات داخلی بر حسب آمایش سرزمینی اولویت بندی می شودعلی طالبی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنایع دستی ‘قلعه چالشتر’ شهرکرد در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: با دستور رییس جمهوری و ابلاغ وزیر کشور، امسال نظارت بر حسن اجرای اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.
وی نظارت بر کیفیت کالای تولید داخلی و استانداردسازی خدمات در اقتصاد کشور را از دیگر برنامه های مهم وزارت کشور در سال جاری عنوان و تصریح کرد: توسعه صنعت پاک گردشگری از طرح های اصلی دولت تدبیر و امید در سال جاری است.
وی، ظرفیت چهارمحال و بختیاری در جذب گردشگر و توسعه صنعت توریست را کم نظیر دانست و تاکید کرد: امسال دولت بر حسب استعداد و پتانسیل موقعیت جغرافیایی، آب و هوا و اقلیم منطقه در برنامه اشتغالزایی و افزایش سبد خانوار گام برمی دارد.
رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور از دستور کار دولت در ساماندهی دقیق واردات کالا و جلوگیری از قاچاق کالا به کشور خبر داد و تصریح کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در تولید محصولات داخلی و کاهش واردات، این مهم با جدیت در وزارت کشور پیگیری می شود.
رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور به منظور سرکشی از ایستگاه های ستاد خدمات رسانی نوروزی چهارمحال و بختیاری به شهرکرد سفر کرده است.
۶۱۹۹/۶۰۲۱انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید