خانه / دسته‌بندی نشده / توافق برای جلوگیری از بلوکه کردن بخشی از تسهیلات بانکی تولیدکنندگان

توافق برای جلوگیری از بلوکه کردن بخشی از تسهیلات بانکی تولیدکنندگانبه گزارش ایرنا، حمیدرضا فولادگر در خصوص نشست امروز – سه شنبه- کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: در ادامه نشست روز گذشته کمیسیون ویژه در جلسه امروز نیز با حضور مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد و معاونان این وزارتخانه، مسائل کارگری مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه مقرر شد تعهدات خریداران شرکت هپکو نسبت به کارگران نهایتا در کوتاه ترین زمان رفع شود.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به دلیل اشتراک حوزه کاری کمیسیون ویژه و وزارت اقتصاد مقرر شد تعاملات سازنده بیشتری انجام شود و در این راستا تأکید شد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مدنظر باشد.
فولادگر افزود: مباحث بانکی، مالیات بر ارزش افزوده، انتشار اوراق ارزی، فاینانس و استفاده از ظرفیت های برنامه ششم توسعه برای خدمت بیشتر به تولید از محورهای دیگر جلسه کمیسیون ویژه بود.
وی ادامه داد: بلوکه کردن بخشی از تسهیلات باعث بالا رفتن نرخ تسهیلات تولید می شود در این راستا توافق شد بانک ها از بلوکه کردن تسهیلات بخش تولید خودداری کند همچنین نحوه استهلاک اقساط تسهیلات تولیدکنندگان ساماندهی شود.
به گزارش خانه ملت، رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی افزود: ارتقاء رتبه کسب و کار، رفع موانع اشتغال زایی و حمایت از تولید از محورهای دیگر مورد بررسی در نشست امروز کمیسیون ویژه بود.
سیام**۳۰۷۰**۱۴۴۹**تنظیم کننده: داود نخ کوب نیاسر**انتشار دهنده: امیر کاردان رادانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *