خانه / دسته‌بندی نشده / تنوع و افزایش کیفیت مبنای فعالیت مدیریت جدید هپکو است

تنوع و افزایش کیفیت مبنای فعالیت مدیریت جدید هپکو استغلامرضا صادقیان روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا، افزود: تک محصولی و محدودیت در تولیدات یکی از مشکلات اصلی این واحد تولیدی محسوب می شود که برای اصلاح این شرایط، برنامه ریزی تنوع تولیدات مبنای کاری مدیریت جدید این شرکت است.
وی ادامه داد: هپکو اراک یکی از واحد های تولیدی صاحب نام در کشور و خاورمیانه است و برنامه ریزی های مدون و کارشناسی برای احیای این واحد تولیدی تدوین شده است.
مدیرعامل هپکو اراک اظهار داشت: تعلق خاطر و عشق کارگران به این شرکت قابل تحسین است و اینکه کارگران در چنین شرایطی دست از کار برنداشته اند نشان از ذات پویا و بالنده این واحد تولیدی دارد.
وی اضافه کرد: من خود به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ هپکو می دانم و برای احیای این شرکت که آرزو و آرمان اصلی کارگران است، تلاش خواهم کرد.
صادقیان بیان کرد: مدیریت جدید هپکو پل ارتباطی سازمان خصوصی سازی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت اقتصاد و دارایی با کارکنان خدوم این شرکت است و با بهره گیری از ظرفیت کارکنان هپکو را در مسیر توسعه و بالندگی قرار می دهیم.
وی افزود: تخصص و توانمندی قابل توجهی در هپکو وجود دارد که برای تنوع محصولات و افزایش کیفیت، به روز رسانی تجهیزات و عوامل تولید احساس می شود.
مدیرعامل هپکو اظهار کرد: صنعت و تولید در خط مقدم جبهه اقتصادی قرار دارد و ظرفیت لبیک گویی به ندای رهبر معظم انقلاب به اندازه کافی در هپکو وجود دارد که باید با بهره گیری صحیح از این ظرفیت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداشت.
وی یادآوری کرد: اعضای هیات مدیره جدید هپکو نیز پنج نفر از کارآمد ترین و متخصص ترین صنعتگران کشور با هدف احیای این شرکت انتخاب شده اند و با حمایت و پشتیبانی خانواده دولت در استان مرکزی و همت مضاعف کارگران به زودی این مهم محقق می شود.
مدیرعاملی شرکت ایران خودروی تبریز، مدیرعامل شرکت ارس خودرو دیزل(آمیکو) و قائم مقام شرکت هواپیمایی آتا از مهمترین سوابق مدیرعامل جدید هپکو اراک است.
شرکت هپکو در سال ۱۳۵۱ در زمینی به وسعت ۹۰ هکتار با هدف مونتاژ ماشین آلات راه سازی تاسیس و از سال ۱۳۵۴شروع به فعالیت کرد.
شرکت هپکو اراک در حال حاضر ۲۲ نوع ماشین آلات راه سازی از جمله گریدر، لودر و غلتک تولید می کند که هشت نوع محصولان آن تحت لیسانس کشورهایی از جمله ژاپن، آلمان، سوئد و نیو هلند است و این شرکت برای تامین ماشین آلات شرکت های راه سازی کشور آمادگی کامل دارد.
۳۰۱۷/۳۰۷۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید