خانه / دسته‌بندی نشده / تندباد بر بازی لیگ برتر فوتبال تاثیر گذاشت

تندباد بر بازی لیگ برتر فوتبال تاثیر گذاشتبه گزارش ایرنا، فیروز کریمی عصر پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران افزود: نتیجه بازی امروز از قبل مشخص بود زیرا که شرایطی خاص بر بازی امروز حاکم بود.
وی اظهارکرد: هر دو تیم نمی خواستند در اولین بازی خود در سال جدید بازنده باشند و به کسب یک امتیاز بسنده کردند.
کریمی خاطرنشان کرد: متاسفانه شرایط آب و هوایی و وزش باد به بازیکنان هر دو تیم اجازه اجرای تاکتیک را نمی داد و در این بازی چند موقعیت برای تیم ما و تیم حریف بوجود آمد ولی گلی رد و بدل نشد.
وی در ادامه به اشتباهات بازیکنان خود اشاره کرد و گفت: این اشتباهات فردی باعث نتیجه نگرفتن می شود.
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد اظهار کرد: انگیزه در فوتبال امروزه حرف اول را می زند و تعطیلات بلندمدت این انگیزه را در بازیکنان کمرنگ تر می کند .
وی گفت: امیدوارم در هفته های آتی با اتحاد و روحیه بالا بتوانیم به رده های بالای جدول لیگ برتر فوتبال صعود کنیم.
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان هم با بیان اینکه وزش باد در بازی امروز نقش بسزایی داشت، خاطرنشان کرد: بعد از تعطیلات تیم ها به زمان کافی نیاز دارند تا به هماهنگی رسیده و بازی تماشایی ارائه دهند.
وی با بیان اینکه شاگردانم تا ۵۰ درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده اند، افزود: تیم صنعت نفت آبادان روند رو به رشدی داشته و هواداران این تیم ازنتایج بدست آمده راضی بوده و نگرانی سقوط به رده های پایین جدول را ندارند.
به گزارش ایرنا، تیم گسترش فولاد تبریز و صنعت نفت آبادان با تساوی بدون گل در بازی امروز از هفته بیست و ششم لیگ برتر به ترتیب با ۳۱ و ۳۴ امتیاز همچنان در رده های نهم و هشتم جدول لیگ برتر خلیج فارس جای گرفتند.
به گزارش هواشناسی استان آذربایجان شرقی سرعت تندباد در زمان بازی این ۲ تیم به ۵۶ کیلومتر در ساعت رسید.
۵۱۸/۳۰۷۱/۹۸۵۳انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید