خانه / دسته‌بندی نشده / تمهیدات لازم جهت تامین میوه شب عید، برنج، روغن، شکر و گوشت، اندیشیده شده است،

تمهیدات لازم جهت تامین میوه شب عید، برنج، روغن، شکر و گوشت، اندیشیده شده است،

تمهیدات لازم جهت تامین میوه شب عید، برنج، روغن، شکر و گوشت، اندیشیده شده است،

ایسنا/قم معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم از تمهیدات لازم جهت تامین میوه شب عید، برنج، روغن، شکر و گوشت خبرداد.

مهرداد غضنفری در جلسه ستاد تنظیم بازار استان قم در سالن کرامت استانداری قم بیان کرد: یکی از وظایف مهم ما در تنظیم بازار، تامین اقلام اساسی مردم است و در این باره اقدامات خوبی انجام شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم افزود: البته باید در جهت جلوگیری از ازدحام در مراکز فروش و فروشگاه‌ها به دلیل وضعیت شیوع بیماری، باید تدابیری اندیشید.
وی تصریح کرد: ایجاد شبکه توزیع کالا از طریق اینترنت، می‌تواند بخش زیادی از تردد مردم در سطح شهر را کاهش دهد، در این راستا شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت فروش آن لاین با سلام، در تامین نان و مایحتاج خود به طور غیرمستقیم اقدام کنند.
غضنفری خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات، جلوگیری از احتکار و گرانفروشی است که شبکه نظارتی گسترده‌ای روند تولید و توزیع را مورد رصد قرار می‌دهد و با متخلفان بدون هیچ ملاحظه‌ای برخورد می‌شود.
وی گفت: همچنین نظارت شدیدی بر توزیع اقلام پزشکی از جمله ماسک وجود دارد، هر چند استان قم قبل از این در تولید ماسک فعالیتی نداشت اما اخیرا واحدهای تولید قعال شده و روزانه تا ۲۵ هزار ماسک تولید می‌شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم افزود: اولویت توزیع ماسک در مراکز درمانی و داروخانه‌ها و دستگاه‌های خدمت رسان است و مازاد نیز میان مردم با نظارت دقیق توزیع می‌شود.
وی بیان کرد: ۹۰ درصد از نیازهای استان قم در تامین اقلام پزشکی کانالیزه شده است و تکالیفی را در جهت تامین مواد اولیه این اقلام برعهده علوم پزشکی نهاده‌ایم.
غضنفری تصریح کرد: در این ایام در تامین میوه شب عید، برنج، روغن، شکر و گوشت، تمهیدات لازم اندیشیده شده است، بهتر است شهروندان برای خرید مایحتاج، ترددهای خود را به حداقل برسانند و به مرور این اقلام را تامین کنند.
انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

ابلاغ دستورالعمل پرداخت تسهیلات بنگاه‌محور به تالارهای پذیرایی آسیب‌دیده از کرونا

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، بابک دین‌پرست گفت: طبق …

پاسخی بگذارید