خانه / دسته‌بندی نشده / تمرکز وزارتخانه های راه و شهرسازی و کشور بر موضوع مشکلات حاشیه نشینی

تمرکز وزارتخانه های راه و شهرسازی و کشور بر موضوع مشکلات حاشیه نشینیرضا محبوبی روز یکشنبه در جلسه هماهنگی راه اندازی دفاترتسهیل گری درمناطق حاشیه نشین استان البرز با بیان اینکه بر اساس فرامین و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر کنترل، پیشگیری و ساماندهی آسیب های اجتماعی، افزود: گاهی کاهش جزئی آسیب های اجتماعی که گزارش می شود نمی تواند حائز اهمیت باشد چراکه ممکن است ناشی از نوسانات مقطعی باشد، بنابراین باید برنامه ریزی دقیق در این زمینه صورت گیرد.
وی همچنین خاطرنشان کرد: طرح راه اندازی دفاتر تسهیل گری در مناطق حاشیه ای و با محوریت مردم در دستور کار قرار گرفته که با استفاده از مشارکت مردم و خیرین، هماهنگی های لازم برای رشد و توسعه این مناطق و ساماندهی معضلات اجتماعی صورت گیرد.
وی اضافه کرد:نمی توان با سیاست های تخریبی و انکار، معضلات مناطق حاشیه ای را ساماندهی و حل کرد، بنابراین باید با پذیرفتن این امر و جلب مشارکت های مردمی، اقدامات لازم را انجام داد.
محبوبی با بیان اینکه ۱۰ استان کشور که در شرایط حساس تری درگیر معضلات اجتماعی ناشی از حاشیه نشینی قرار دارند، پایلوت اجرای این طرح می شوند، گفت: این امکان در ۱۰ نقطه حاشیه نشین البرز نیز فراهم خواهد شد.
۱۵۳۵/ ۶۱۵۵/ خبرنگار: مریم صوفی **انتشار دهنده:داریوش غفاریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید