خانه / دسته‌بندی نشده / تقدیر فرمانداری ملارد از خانه نشینی شهروندان در سیزده بدر 

تقدیر فرمانداری ملارد از خانه نشینی شهروندان در سیزده بدر 

سجاد برنجی در گفت وگو با ایسنا، گفت: در سطح شهرستان ملارد در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی نزدیک به ۲۰۰ نقطه به طور کلی مسدود و یا محدودیت های تردد اعمال شد و تمامی ورودی های مناطق تفرجگاهی، گردشگری و تفریحی ملارد به طور کامل مسدود شد.

وی افزود: در شهر ملارد تنها در چهار نقطه ورودی های شهر باز بود که برای آن ها نیز محدودیت های تردد اعمال شد به شکلی که ورود ماشین های بومی و مجاز برای تردد توسط دستگاه های مکانیزه ضد عفونی می شدند که این موضوع مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.

سرپرست فرمانداری ملارد ادامه داد: عوامل پلیس راهور در ورودی ها و خروجی ها و همچنین سطح شهرستان حضور داشتند و برای خودروهای غیر مجاز جریمه صادر شد. در سطح شهرستان بوستان ها نیز به طور کامل تعطیل بودند اما در کنار تمام این تمهیدات اتخاذ شده نکته حائز اهمیت همراهی بی نظیر شهروندان بود که جای قدردانی از همه آن ها دارد.

برنجی تاکید کرد: مردم با فهم و درک بالایی که از شرایط حساس جامعه داشتند، همه دست اندرکاران را جهت قطع زنجیر انتقال ویروس کرونا کمک کردند، به شکلی که اکثر مردم در خانه ها ماندند و در سطح شهر حداقل تردد ممکن را شاهد بودیم.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

دعوت رئیس سازمان اورژانس کشور از مردم برای حضور در انتخابات ١۴٠٠

به گزارش ایسنا، متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم دعوت دیگران …

پاسخی بگذارید