خانه / دسته‌بندی نشده / تعطیلی ۲ کارخانه فولاد در قزوین تکذیب شد

تعطیلی ۲ کارخانه فولاد در قزوین تکذیب شدسید مجید موسوی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از رسانه ها در پایان هفته گذشته خبری در خصوص تعطیلی موقت کارخانه های فوق و بلاتکلیفی دست‌کم ۳۰۰ کارگر منتشر کرد که این موضوع صحت نداشته و بی پایه و اساس است.
وی ادامه داد: این ۲ کارخانه از سال های گذشته ورشکسته شده بودند اما زیر نظر اداره تصفیه و امور ورشکستگی مشغول فعالیت هستند.
این مسئول گفت: اداره تصفیه و امور ورشکستگی این ۲ کارخانه را به یک سرمایه گذار اجاره داده است که اکنون به مساله کوچکی با اجاره کننده برخورد کرده و این به معنی تعطیلی و عدم فعالیت نیست.
وی افزود: بزرگ کردن مشکلات، سیاه نمایی و ناامید کردن کارگران در این شرایط به هیچ وجه از یک رسانه داخلی انتظار نمی رود و امیدواریم اصحاب رسانه به رعایت موازین اخلاقی و رسانه ای پایبند باشند.
موسوی اضافه کرد: کارگران این ۲ واحد صنعتی به هیچ وجه بلاتکلیف نیستند و اداره تصفیه و امور ورشکستگی در هر شرایطی حقوق آنها را پرداخت خواهد کرد.
شهرستان تاکستان به مرکزیت شهری به همین نام در غرب استان قزوین قرار دارد.
استان قزوین سه هزار و ۶۰۰ واحد تولیدی دارد که بخش کوچکی از آنها به دلیلی مدیریت ناصحیح،کمبود نقدینگی، فرسودگی ماشین آلات و فناوری و کمبود بازار فروش با مشکل مواجه هستند.
۶۱۰۱*۳۰۱۳انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید