خانه / دسته‌بندی نشده / تعطیلی مدارس تعدادی از شهرستان های آذربایجان شرقی به علت بارش برف

تعطیلی مدارس تعدادی از شهرستان های آذربایجان شرقی به علت بارش برفنادر فکورنیا جمعه شب به ایرنا گفت: در شهرستان ورزقان مدارس تمامی مقاطع تحصیلی (اعم از مدارس مناطق شهری و روستایی) در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل خواهد بود.
وی اعلام کرد: در شهرستان اهر مدارس تمامی مقاطع تحصیلی مناطق روستایی و مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدائی و مدارس استثنائی مناطق شهری هم فردا شنبه ۷ بهمن ماه تعطیل خواهد بود.
فکورنیا همچنین گفت: در بخش نظرکهریزی هشترود مدارس تمامی مقاطع تحصیلی (اعم از مدارس مناطق شهری و روستایی) در دو نوبت صبح و بعداز ظهر تعطیل خواهد بود .
وی اعلام کرد: در شهرستان میانه مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در مناطق روستایی تعطیل خواهند بود اما مدارس مناطق شهری این شهرستان و شهر آچاچی دایر خواهند بود.
وی گفت: در بخش های کندوان و ترکمان چای میانه مدارس تمامی مقاطع تحصیلی اعم از مناطق شهری و روستایی در دو نوبت صبح و بعداز ظهر تعطیل خواهد بود.
در بخش کاغذکنان (شهرستان میانه) مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در مناطق روستایی تعطیل خواهند بود اما مدارس مناطق شهری این بخش دایر خواهند بود.
وی اعلام کرد: در شهرستان هوراند و بخش خاروانا مدارس تمامی مقاطع تحصیلی اعم از مناطق شهری و روستایی با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹ صبح شروع خواهند شد.
وی گفت: در شهرستان هریس مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در مناطق روستایی تعطیل خواهند بود اما
در مناطق شهری، مراکز پیش دبستانی تعطیل خواهد بود، مدارس مقاطع ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت تاخیر از ساعت ۹ صبح شروع خواهند شد.
فکورنیا گفت: در بخش خواجه شهرستان هریس مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در مناطق روستایی و مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی و مدارس استثنائی در مناطق شهری تعطیل خواهند بود، همچنین
مدارس مقاطع تحصیلی متوسطه دوره اول و دوم مناطق شهری با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹ صبح شروع خواهند شد.
وی اعلام کرد: در شهرستان مراغه مدارس تمامی مقاطع تحصیلی بخش سراجو تعطیل خواهد بود.
وی گفت: در شهرستان چاراویماق مدارس تمامی مقاطع تحصیلی اعم از مناطق شهری و روستایی با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹ صبح شروع خواهند شد.
فکورنیا اعلام کرد: در شهرستان سراب مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در مناطق روستایی تعطیل خواهند بود و مدارس تمامی مقاطع تحصیلی مناطق شهری با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹ صبح شروع خواهند شد.
به گزارش هواشناسی بارش برف که از شب گذشته استان آذربایجان شرقی را فرا گرفت در زمان حاضر در هریس و بستان آباد ادامه دارد و دمای هوا در ورزقان به ۵ درجه سانتی گراد زیر صفر رسیده است.
بر اساس پیش بینی هواشناسی دمای هوا در برخی نقاط استان برای فردا و یکشنبه به ۱۵ تا ۲۰ درجه سانتی گراد زیرصفر خواهد رسید.
خبرنگار: پرویز انصاری ** انتشار: محمد عزیزی راد
۳۰۷۱انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید