خانه / دسته‌بندی نشده / تصادف خودروی گردشگران عراقی در رامسر ۱۱ زخمی بر جای گذاشت

تصادف خودروی گردشگران عراقی در رامسر ۱۱ زخمی بر جای گذاشتبه گزارش خبرنگار ایرنا ، این حادثه شامگاه شنبه هنگام بازگشت مینی بوس از روستای ییلاقی جواهرده در منطقه بعد از آبشار رخ داد.
مینی بوس حامل گردشگران عراقی ۱۹ سرنشین داشت .
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران در این باره به خبرنگار ایرنا گفت که در این حادثه هفت مرد و چهار زن عراقی زخمی شدند.
ذکریا اشکپور وضعیت عمومی زخمی ها را رضایت بخش توصیف کرد و افزود که تمامی آنان به بیمارستان امام سجاد (ع) رامسر منتقل و در آنجا بستری شدند.
وی با اعلام این که بلافاصله پس از اطلاع از حادثه نیروهای امدادی اورژانس از شهرهای رامسر ، کتالم و هلال احمر منطقه رضی محله به محل اعزام شدند ، گفت : بر اساس گزارش امدادگران و تکنسین های اوژانس ، خوشبختانه هیچ یک از مجروحان این حادثه مشکل حادی نداشتند و همه آنان در بیمارستان در حال درمان هستند.
شاهدان عینی گفتند که مینی بوس به خاطر بروز مشکل فنی در ترمزش از جاده منحرف و دچار حادثه شد.
روستای جواهرده که از آن به عنوان نگین گردشگری رامسر یاد می شود در ‎ ۲۷کیلومتری این شهر و در ارتفاع یکهزار و ۸۰۰ متری از سطح دریا واقع است .
مسیر دسترسی به جواهرده از منتهی الیه غربی شهر رامسر است که گردشگران برای رسیدن به آن از میان کوههای مشجر و در امتداد رودخانه صفارود حرکت می کنند.
روستای جواهرده همواره در فصل تابستان به لحاظ برخورداری از آب و هوای خنک مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی است و به همین خاطر هم امکانات اقامتی در این منطقه برای گردشگران وجود دارد.
این روستا علاوه بر زیبایی های فراوان طبیعی و داشتن چشمه سارها ، از قدمت تاریخی نیز برخوردار بوده که وجود گورستان هایی با قبرهای موسوم به ‘ گبری ‘ گویای آن است .
/۱۶۰۲/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید